Wykaz ulic Miasta Inowrocławia zaliczonych do kat. dróg gminnych:
- 3 Maja
- 59 Pułku Piechoty
- 6 Stycznia
- Adama Asnyka
- Adama Mickiewicza
- Adama Poszwińskiego
- Adama Znanieckiego
- aleja Henryka Sienkiewicza
- aleja Powstańców
- aleja 800-lecia Inowrocławia
- Aleksandra Fredry
- Andrzeja
- Andrzeja Dybalskiego
- Andrzeja Rakoczego
- Armii Krajowej
- Bagienna
- Bartka Nowaka
- Bluszczowa
- Bł. Jerzego Popiełuszki
- Błonie
- Boczna
- Bolesława Brodnickiego
- Bolesława Chrobrego
- Bolesława Leśmiana
- Bolesława Prusa
- Bolesława Śmiałego
- Brzoskwiniowa
- Brzozowa
- Budowlana
- Bukowa
- Chabrowa
- Chemiczna
- Cicha
- Cmentarna
- Cypriana Kamila Norwida
- Czarna Droga
- Czesława Janczarskiego
- Czesława Miłosza
- Daniela Rakowicza
- Dąbrówki
- Dedala
- Deszczowa
- Długa
- Dojazdowa
- Droga do Lotniska
- Dyngusowa
- Edwarda Ponińskiego
- Elizy Orzeszkowej
- Emilii Plater
- Ewy Szelburg-Zarembiny
- Fabryczna
- Farna
- Fiołkowa
- Franciszka Becińskiego
- Franciszka Posadzego
- Gdyńska
- Gen. Franciszka Kleeberga
- Genowefy Jaworskiej
- Glinki
- Górnicza
- Grochowa
- Grodzka
- Gronowa
- Gustawa Zielińskiego
- Gwarków
- Harcerstwa Polskiego
- Hm. Marcina Strachanowskiego
- Henryka Arctowskiego
- Henryka Czamana
- Henryka Fryderyka Hoyera
- Ignacego Daszyńskiego
- Ignacego Jana Paderewskiego
- Ikara
- Izydora Sobeckiego
- Jagiellońska
- Jagodowa
- Jakuba Jasińskiego
- Jana Brzechwy
- Jana Molla
- Jana III Sobieskiego
- Jana Karola Maćkowskiego
- Jana Kasprowicza
- Jana Kilińskiego
- Jana Kochanowskiego
- Jana Marcina Szancera
- Jana z Ludziska
- Janiny Porazińskiej
- Janusza Kusocińskiego
- Jaśminowa
- Jerzego Wróblewskiego
- Jesionowa
- Jęczmienna
- Józefa Chociszewskiego
- Józefa Dankowskiego
- Józefa Ignacego Kraszewskiego
- Józefa Kościelskiego
- Józefa Krzymińskiego
- Józefa Ulatowskiego
- Józefa Weyssenhoffa
- Juliusza Słowackiego
- Juliusza Trzcińskiego
- Justyny Wichlińskiej
- Kamienna
- Karola Libelta
- Kasztanowa
- Kasztelańska
- Kazimierza Burzyńskiego
- Kazimierza Jagiellończyka
- Kazimierza Kujawskiego
- Kazimierza Odnowiciela
- Kazimierza Sprawiedliwego
- Kazimierza Wielkiego
- Kątna
- Klemensa Janickiego
- Kolejowa
- Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
- Konwaliowa
- Kornela Makuszyńskiego
- Kościelna
- Kręta
- Królowej Jadwigi
- Krótka
- Krucza
- Kruszańska
- Ks. Bogdana Gordona
- Ks. Bolesława Jaśkowskiego
- Ks. Dobromira Ziarniaka
- Ks. Romana Zientarskiego
- Ks. Władysława Demskiego
- Kujawska
- Kurowa
- Kwiatowa
- Leona Czaplickiego
- Leona Czarlińskiego
- Lipowa
- Lniana
- Lotnicza
- Ludwika Błażka
- Łączna
- Łubinowa
- Łucjana Grabskiego
- Makowa
- Maksymiliana Gruszczyńskiego
- Malinowa
- Mała Andrzeja
- Mała Rybnicka
- Marcelego Kujawy-Połczyńskiego
- Marii Konopnickiej
- Marii Kownackiej
- Marszałka Józefa Piłsudskiego
- Metalowców
- Mieszka I
- Mikołaja Reja
- Mikorzyńska
- Milenijna
- Młyńska
- Modrakowa
- Morelowa
- Mostowa
- Najświętszej Marii Panny
- Niemojewskich
- Niezapominajki
- Nizinna
- Notecka
- Nowa
- Objazdowa
- Obwodowa
- Ogrodowa
- Okrężek
- Orląt Lwowskich
- Orzechowa
- Osiedle Bydgoskie
- Osiedle Okrężek
- Pakoska (od drogi wojewódzkiej 251 do ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza)
- Papuszy
- Pawła Cymsa
- Piękna
- Piotra Bartoszcze
- Plebanka
- płk. Witolda Roszkowskiego
- Podgórna
- Pogodna
- Pokojowa
- Polna
- Polskich Saperów
- Popowicka
- Poprzeczna
- Powstańca Kwiatkowskiego
- Powstańców Warszawy
- ppłk. Józefa Owczarskiego
- Prezydenta Apolinarego Jankowskiego
- Prymasa Józefa Glempa
- Przesmyk
- Przy Stadionie
- Przy Stawku
- Przypadek
- Radosna
- Rodu Czaplów
- Rogowa
- Rolna
- Romana Dmowskiego
- Rtm. Witolda Pileckiego
- Równinna
- Różana
- Ruciana
- Rumiankowa
- Rybnicka
- Rynek
- Rzemieślnicza
- Rzepakowa
- Rzeźnicka
- Składowa
- Skryta
- Słoneczna
- Słonecznikowa
- Sodowa
- Solna
- Spokojna
- Spółdzielców
- Stanisława Kiełbasiewicza
- Stanisława Łuczaka
- Stanisława Sroczyńskiego
- Stanisława Szenica
- Stanisława Wachowiaka
- Stanisława Waszaka
- Stanisława Wyspiańskiego
- Stare Miasto
- Staropoznańska
- Stefana Batorego
- Stefana Czarnieckiego
- Stefana Knasta
- Stefana Żeromskiego
- Stolarska
- Sylwestra Ranusa
- Szarych Szeregów
- Studzienna
- Szczęśliwa
- Szeroka
- Szklarska
- Szkolna
- Szybowcowa
- Szymborska (na odcinku od ul. Górniczej do ul. Marulewskiej)
- Śniadeckich
- Średnia
- Św. Ducha (od Rynku do ul. 3 Maja)
- Św. Mikołaja
- Tadeusza Boya-Żeleńskiego
- Tadeusza Chęsego
- Tadeusza Kościuszki
- Tadeusza Śliwaka
- Tomasza Graczykowskiego
- Topolowa
- Torowa
- Towarowa
- Transportowca
- Tulipanowa
- Unii Europejskiej
- Ustronie
- Wałowa
- Wapienna
- Warsztatowa
- Wiejska
- Wierzbowa
- Wiktora Spornego
- Wiśniowa
- Władysława Broniewskiego
- Władysława Hermana
- Władysława Jagiełły
- Władysława Łokietka
- Wodna
- Wrzosowa
- Wspólna
- Zamknięta
- Zapadłe
- Zenona Kosidowskiego
- Zielna
- Zielona
- Zofiówka
- Zygmunta Kurka
- Zygmunta Wilkońskiego
- Żytnia
Wykaz ulic posiadających nazwy niezaliczonych do kategorii dróg gminnych, będących własnością Gminy Miasto Inowrocław:
- Aleksandry Cofty-Broniewskiej
- Bogdana Snarskiego
- Chmielna
- Edmunda Borowskiego
- Franciszka Emmonsa
- Henryka Górnego
- Jana Jaskólskiego
- Józefa Aleksandrowicza
- Klubu Sportowego Cuiavia
- Klubu Sportowego Goplania
- Klubu Sportowego Noteć
- Leona Sobierajskiego
- Mariana Biskupa
- Oliwkowa
- Pszeniczna
- Szparagowa
- Tadeusza Kaźmierskiego
- Witolda Kocikowskiego
- Zenona Kopcia