KULTURA
4, 18 lutego – godz. 10.30; Senior potrafi – zajęcia rękodzielnicze; Filia nr 12 Biblioteki Miejskiej (BM); obowiązują zapisy.
8 lutego – godz. 16.00; Kostka i głową– spotkanie dla dzieci w wieku 9-13 lat; Filia nr 4 BM; obowiązują zapisy.
8, 22 lutego – godz. 15.00; RUMMIKUB – Zagrajmy razem! – cykliczne spotkania dla starszych czytelników; Filia nr 1 BM; obowiązują zapisy.
10 lutego – godz. 16.00; Rękodziełka – zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat; Oddział dla Dzieci Tajemniczy Ogród Biblioteki Miejskiej, ul. Jana Kilińskiego 16; obowiązują zapisy.
11 lutego – godz. 10.30; Papierowa wiklina – warsztaty plastyczne dla dorosłych; Filia nr 12 BM; obowiązują zapisy.
11 lutego – godz. 16.00; Przez różowe okulary…– Walentynkowy Klub Bajkonurrrków; Filia nr 7 BM; obowiązują zapisy.
11 lutego – godz. 17.15, 20.00; Waldemar Malicki – „Naga prawda o klasyce”; bilety w cenie 100 zł; Teatr Miejski.
12 lutego – godz. 16.00, 19.00; Spektakl komediowy „Wiesz, że wiem”; bilety w cenie 70-120 zł; Teatr Miejski.
13 lutego – godz. 19.00; Kabaret NOWAKI w programie „Za granicą żartu”; bilety w cenie 80-90 zł do nabycia w KCK; Teatr Miejski.
14 lutego; Zakochani w literaturze– plebiscyt, w którym czytelnicy zagłosują na swoją ulubioną książkę o miłości; Wypożyczalnia, ul. Jana Kilińskiego 16; wstęp wolny.
14 lutego – godz. 16.30; „SOL-FA i wszystko gra” – muzyczne spotkanie edukacyjne dla dzieci w wieku 5-8 lat; Tajemniczy Ogród BM; obowiązują zapisy.
14 lutego – godz. 18.00; Koncert Walentynkowy „Łoże w kolorze czerwonym” zespół Sztywny Pal Azji; bilety w cenie 30-50 zł do nabycia w KCK; Teatr Miejski.
14 lutego – 11 marca; Sto lat Młodej Parze - wystawa telegramów ślubnych pochodzących z I połowy XX wieku; Salonik Literacko-Artystyczny; wstęp wolny.
15 lutego – godz. 17.00; Wykład prof. Marii Nowosad „Maria Kalergis, Jerzy Żurawlew”; wstęp bezpłatny; Instytut Prymasa Józefa Glempa.
16 lutego – godz. 16.00; „Nasze powstanie” – wystawa, konkurs, inscenizacja;
pl. Klasztorny; Teatr Miejski; wstęp wolny.
17 lutego – godz. 15.00; Podróże bliskie i dalekie - klub filmowy i dyskusyjny dla starszych czytelników i kuracjuszy; Filia nr 1 BM; obowiązują zapisy.
17 lutego – godz. 16.00; Cafe Senior – spotkanie klubu seniorów, w programie: „Poznajemy to co jemy!; Filia nr 4 BM; obowiązują zapisy.
17 lutego – 19 marca; Wystawa z okazji Dnia Kota Magdaleny Gałęzi – autorki bloga „Miłozwierz”; Tajemniczy Ogród BM; wstęp wolny.
18 lutego – godz. 19.00; „Królowa Śniegu” – Artystyczne Widowisko Teatru Piasku Tetiany Galitsyny; bilety w cenie 80-100 zł; Teatr Miejski.
21 lutego; Opowieści i spacery językowe – wystawa pobrana z Narodowego Centrum Kultury zorganizowana z okazji Dnia Języka Ojczystego; Filia nr 7 BM; obowiązują zapisy.
22 lutego – godz. 16.00; Spotkanie z pracownikami Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oddz. w Głuszynku; wydarzenie adresowane do dzieci od lat 5 i rodziców; Tajemniczy Ogród BM; obowiązują zapisy.
24 lutego – godz. 16.30; MY się nie nudziMY! – cykl spotkań kreatywno-edukacyjnych skierowanych do dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów; Filia nr 1 BM; obowiązują zapisy.
25 lutego – godz. 16.00; Stacja Fantastyka – Klub Miłośników Literatury i Filmu Fantastycznego; Filia nr 4 BM; obowiązują zapisy.
26 lutego – godz. 18.00; Koncert STARA SZKOŁA i GOŚCIE. Wieczór otworzy duet: Ścierański & Monasterski. Koncertowi towarzyszy wystawa prac Leonarda Franciszka Berendta „Dla Ciebie”; bilety w cenie 40 zł do nabycia w KCK; Teatr Miejski.
SPORT
3, 17 lutego – godz. 20.00; Autonomiczna Liga Siatkówki – Hala Sportowa, ul. Rakowicza 93; wstęp bezpłatna.
5, 26 lutego – godz. 10.00; Mecz koszykówki chłopców U13; Hala Widowiskowo-Sportowa, al. Niepodległości 4; wstęp bezpłatny.
5, 26 lutego – godz. 18.00; Mecz koszykówki mężczyzn – II liga – KSK Ciech Noteć Inowrocław, Hala Widowiskowo-Sportowa, al. Niepodległości 4; impreza biletowana.
6, 20 lutego – godz. 10.00; Mecz koszykówki chłopców U15; Hala Widowiskowo-Sportowa, al. Niepodległości 4; wstęp bezpłatny.
6 lutego – godz. 10.00; Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów i Kadetek
w tenisie stołowym; Hala Sportowa, ul. Rakowicza 93; wstęp bezpłatny.
6, 20 lutego – godz. 12.00; Liga TKKF – halowa piłka nożna; Hala Widowiskowo-Sportowa, al. Niepodległości 4; wstęp bezpłatny.
6, 13, 20, 27 lutego – godz. 15.00; OSiR Basket Liga; Hala Sportowa, ul. Rakowicza 93.
7, 14, 21, 28 lutego – godz. 19.00; Ogólnopolska akcja BiegamBoLubię Nocą; Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków, ul. Wierzbińskiego 2.
12-13 lutego – godz. 10.00; Ogólnopolski Turniej piłki nożnej dla drużyn z kategorii orlika (roczniki 2012 i 2011) z okazji obchodów 100-lecia KS Cuiavia Inowrocław; Hala Widowiskowo-Sportowa, al. Niepodległości 4; wstęp bezpłatny.
12, 19, 26 lutego – godz. 10.00; Mecz Tenisa Stołowego – V Liga; Hala Sportowa, ul. Rakowicza 93; wstęp bezpłatny.
24 lutego – godz. 19.00; II Bieg po Pączka; Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków, ul. Wierzbińskiego 2; wstęp bezpłatny.