Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
2. miejsce w VII edycji ogólnopolskiego plebiscytu "Świeć się z Energą” na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce
Czwartek,     31 / 03 / 2016

Inowrocław zajął 2. miejsce w etapie ogólnopolskim i 1. w województwie kujawsko-pomorskim w konkursie „Świeć się z Energą” 2015 na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce.

Inowrocław zdobył 3601 głosów, zwycięzca konkursu – Połczyn Zdrój, który triumfował także w ubiegłorocznym konkursie, miał na koniec tylko o dziesięć więcej (3611). W zabawie wzięły udział aż 222 miasta.

W nagrodę za pierwsze miejsce w województwie, nasze miasto otrzymało energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł. Sześć  lodówek, cztery pralki, dwa piece gazowe i odkurzacz, zostały przekazane przez Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzę do dziewięciu potrzebujących inowrocławskich rodzin.

Urządzenia pomogą w życiu codziennym, na pewno ułatwią domowe prace oraz – co także ważne – pozwolą na zaoszczędzenie energii elektrycznej i wody. Dzięki temu przyczynią się do dbania o środowisko.

- Jesteśmy dumni, że to właśnie Inowrocław zwyciężył w wojewódzkim etapie konkursu Świeć się z Energą. Cieszymy się, że mieszkańcy docenili nasze iluminacje, a także wspólnie zaangażowali się w głosowanie. Dzięki ich aktywności możemy przekazać Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej nowy sprzęt AGD powiedział Ryszard Brejza, prezydent Inowocławia. 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Czwartek, 17-06-2021
Dziś imieniny
Laury, Leszka, Marcjana
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
STACJA METEO INOWROCŁAW: