Hala Widowiskowo-Sportowa wypełniła się dziś sportowymi emocjami. Najlepsze drużyny sezonu zmierzyły się w decydujących meczach fazy play-off, walcząc o miejsca na podium w kategoriach kobiet i mężczyzn.
Po zakończeniu pełnych zaangażowania i widowiskowych spotkań odbyła się uroczysta ceremonia zakończenia rozgrywek. Najlepsze zespoły otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe, wieńcząc kolejny udany sezon amatorskiej siatkówki.
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, dziękujemy organizatorom, sędziom oraz kibicom za stworzenie fantastycznej atmosfery i wspólne sportowe święto.
Turniej odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Arkadiusza Fajoka.



















