26 czerwca 2026 r. odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Inowrocławski Czar Dwóch Kółek”, którego tematem przewodnim było promowanie roweru jako środka transportu, rekreacji i zdrowego stylu życia.
Nagrodą główną był rower, ufundowany przez Miasto Inowrocław.
Wyniki konkursu:
I miejsce - Kornelia Paluch ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej
II miejsce - Patrycja Szwed ze Szkoły Podstawowej nr 10
III miejsce - Antonina Migdalska ze Szkoły Podstawowej nr 8
Wyróżnienia:
Adam Oczachowski (SP5), Szymon Królak (SP5), Adam Czerwonka (SP10), Zuzanna Nowak (SP5) i Tymoteusz Jamroziak (SPI)
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom! Dziękujemy za piękne, kreatywne prace i tak liczny udział w konkursie.



















