Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
XI Mini Playback Show w Muzycznej Krainie
Piątek,     05 / 03 / 2021

W Muzycznej Krainie odbyły się pierwsze występy z cyklu zaplanowanych pokazów w ramach Mini Playback Show 2021. W budynku przy ul. św. Ducha 86 wystąpiło 17 wykonawców. Dzieci do występów przygotowali rodzice.

Było popowo, folkowo i dyskotekowo. Kolumbijska piękność Shakira, superstar Taylor Swift, kochany przez fanki z całego świata One Direction, mieszający gatunki mołdawski Carla’s Dream oraz rodzime gwiazdy „Tamta dziewczyna” Sylwia Grzeszczak, chodząca „Za krokiem krok” Cleo, zgarniająca konkursowe nagrody Roksana Węgiel, mająca tę moc Katarzyna Łaska, znana ze słabości do kokosanek Natalia Nykiel, specjalistka od zakochanych Anna Wyszkoni oraz Chór bez batuty, Golec Orkiestra i Sławomir.

Jury w składzie: Maciej Drabikowski, Monika Wiśniewska, Anna Urbańska, Natalia Kozerska i Zuzanna Jabs oceniało przygotowanie tegorocznych wykonawców. Piosenka z filmu „Vaiana - Skarb Oceanu” w wykonaniu Natalii Nykiel zapewniła zwycięstwo Zofii Krzemińskiej. Walka o kolejne stopnie podium była tak wyrównana, że jurorzy postanowili przyznać aż 6 miejsc drugich  (Nikola Wilińska, Alicja Matecka, Aleksandra Konwińska, Liliana Urbanek, Aleksandra Harenda, Bruno Wachowiak) i 10 trzecich (Michał Lewandowski, Weronika Marciniak, Julia Kuś, Lena Palicka, Mikołaj Grajnert, Iga Kuczyńska, Zofia Lipińska, Zuzanna Kicka, Zuzanna Oczkowska, Zuzanna Łapińska), co zdarzyło się po raz pierwszy w historii konkursu, który doczekał się już 11 edycji. 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
InowrocławNaDowóz
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Niedziela, 18-04-2021
Dziś imieniny
Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
STACJA METEO INOWROCŁAW: