Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Pomocne serca inowrocławian
Środa,     12 / 08 / 2020

Kolejne duże, czerwone serca postawiono w Inowrocławiu. Od dzisiaj plastikowe nakrętki można wrzucać do specjalnych pojemników, aż w czterech punktach naszego miasta.

Od czerwca możemy wrzucać nakrętki do serca zlokalizowanego przy Hali Widowiskowo-Sportowej. Jest to forma pomocy dla niepełnosprawnych dzieci. Pieniądze uzyskane w ten sposób zostaną przeznaczone na rehabilitację oraz zakup wózków inwalidzkich. Aktualnie trwa akcja pomocy dla Piotrusia - ucznia Szkoły Podstawowej Integracyjnej im. Powstańców Wielkopolskich w Inowrocławiu. Pozostałe trzy serca postawiono przy ul. Krzywoustego, przy pętli autobusowej w Mątwach oraz przy basenie „Wodny Park”.

- W odpowiedzi na głosy mieszkańców, postanowiliśmy postawić kolejne pojemniki w innych częściach miasta. Zbieranie plastikowych nakrętek jest nie tylko korzystne dla środowiska, ale jest to przede wszystkim forma pomocy, którą polubili inowrocławianie. Dlatego wierzę, że kolejne dzieci, które oczekują na pomoc, szybko ją otrzymają – mówi prezydent Ryszard Brejza.

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Wtorek, 22-09-2020
Dziś imieniny
Maury, Milany, Tomasza
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: