Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Kto głosuje, ten się liczy!
Parkuj na Magazynowej i jedź dalej
Piątek,     19 / 06 / 2020

Dobiega końca inwestycja polegająca na budowie parkingu przy ul. Magazynowej oraz tunelu, który połączy go z dworcem PKP. Parking będzie działał w systemie „parkuj i jedź”.

Parking na ponad 110 miejsc będzie ogólnodostępny, bezpłatny, niestrzeżony, monitorowany przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Użytkownikiem parkingu może być osoba, która pozostawiła pojazd i kontynuuje podróż publicznym transportem zbiorowym lub odbiera osobę podróżującą takim transportem. Rowerzyści będą mogli korzystać z miejsc pod wiatą.

Kierowcy zobowiązani są do parkowania zgodnie z zasadami regulaminu i oznakowaniem, w przeciwnym razie muszą liczyć się z opłatą w wysokości 50 zł. Wprowadzenie powyższych zasad jest dla nas obowiązkowe, bo wynika z wymogów Unii Europejskiej i zawartej umowy z Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego, co pozwoliło na uzyskanie wsparcia finansowego tej inwestycji. Rada Miejska Inowrocławia właśnie uchwaliła regulamin parkingu przy ul. Magazynowej. Jego zarządcą będzie Zakład Robót Publicznych.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Sobota, 11-07-2020
Dziś imieniny
Benedykta, Kariny, Olgi
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: