e Inowrocław Kolejne ulice z nowymi oprawami LED

Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
Nowe oświetlenie LED
Wtorek,     22 / 12 / 2020
Kolejne ulice z nowymi oprawami LED
Wtorek,     22 / 12 / 2020

Rozpoczęły się prace odbiorowe inwestycji polegającej na wymianie oświetlenia w mieście. Na 18 ulicach stare oprawy zastąpiono nowoczesnymi, wykorzystującymi technologię LED.

Nowe oświetlenie pojawiło się na ulicach: Łokietka, Cegielnej, Szymborskiej (od ul. Górniczej do ul. Miechowickiej), Marcinkowskiego (od ul. Dworcowej do ul. Cmentarnej), Działowej, Wawrzyniaka, Marulewskiej (od ul. Lipowej), Jagiellońskiej, Jagiełły, Czarneckiego, Długiej (ul. Jacewskiej do ul. Św. Ducha), Dubienka, Grabskiego i Sikorskiego.

- Kolejne inowrocławskie ulice oświetla białe, LED-owe światło. Dzięki inwestycji poprawiła się widoczność, a co za tym idzie także bezpieczeństwo. Oświetlenie LED ma jeszcze jeden plus, jest energooszczędne, co pozwoli nam na zaoszczędzenie środków w budżecie – mówi prezydent Ryszard Brejza.

Inwestycję zrealizowano dzięki pozyskaniu wsparcia z Unii Europejskiej, w wysokości 85%.

Miasto, w drodze przetargu, wyłoniło także wykonawcę na budowę nowego oświetlenia ulicznego w kolejnych rejonach Inowrocławia: na odcinkach ulic Kasztelańskiej, Wałowej, Snarskiego, Knasta oraz Niemojewskich. W ramach tego zadania powstanie łącznie 18 nowych punktów świetlnych. Najwięcej, bo aż 9, pojawi się przy ulicy Stefana Knasta. Przy pozostałych ulicach zamontowane zostaną 3 nowe słupy z oświetleniem.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
InowrocławNaDowóz
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Czwartek, 13-05-2021
Dziś imieniny
Agnieszki, Magdaleny, Serwacego
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
STACJA METEO INOWROCŁAW: