Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
„Poznaj Inowrocław na nowo” - akcja promocyjna miasta
Poniedziałek,     16 / 11 / 2020

Miasto Inowrocław rozpoczyna nowy projekt, w którym przedstawia miejskie ciekawostki. W krótkich filmach ukazane zostaną kadry, przedstawiające miejsca warte zobaczenia - zarówno te najpopularniejsze, jak i już nieco zapomniane lub nawet jeszcze niektórym nieznane…

Pierwszy odcinek z cyklu „Poznaj Inowrocław na nowo” przybliża widzom Stałą Wystawę Solnictwa. Odwiedzając to wyjątkowe miejsce, możemy przenieść się do nieistniejącej już inowrocławskiej kopalni soli i poznać najstarszą historię miasta. Przygotowane filmy pozwolą także zobaczyć miejsca, które obecnie, z powodu wprowadzonych obostrzeń, pozostają zamknięte.

Na początku pandemii Miasto Inowrocław prowadziło kampanię promującą atrakcje turystyczne na zdjęciach, pod hasłem „Inowrocław Will Wait”. Nowa akcja jest skierowana nie tylko do mieszkańców, ale również do turystów. Po obejrzeniu materiałów, z pewnością wielu z nich, chętnie odwiedzi te zakątki miasta, gdy już będzie to możliwe, zatem hasło „Inowrocław Will Wait” jest jak najbardziej aktualne.

Premiera pierwszego odcinka „Poznaj Inowrocław na nowo” odbędzie się dzisiaj o godz. 17:00, na kanale YouTube oraz profilu Miasta Inowrocławia na portalu społecznościowym Facebook.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Czwartek, 26-11-2020
Dziś imieniny
Leona, Leonarda, Lesławy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: