Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Mister Budownictwa – Inowrocław 2020
Piątek,     25 / 09 / 2020

Prezydent Miasta Inowrocławia ogłasza XX edycję konkursu „Mister Budownictwa”. Celem konkursu jest wybór obiektu budowlanego, którego forma architektoniczna, jakość wykonania, właściwości użytkowe i nowatorskie rozwiązania techniczne predysponują go do roli „wizytówki” Inowrocławia.

Do konkursu mogą być zgłaszane obiekty budowlane zlokalizowane wyłącznie na terenie Miasta Inowrocławia, oddane do użytku w okresie od 9 listopada 2019 r. do 13 listopada 2020 r. Zgłoszenia mogą być dokonywane w następujących kategoriach: obiekty nowo wybudowane oraz adaptacje, remonty, przebudowy.

Zgłoszenia do konkursu dokonuje się na druku: „Zgłoszenie do konkursu”, stanowiącym załącznik do Regulaminu konkursu. Wypełniony skan wniosku należy wysłać na adres e-mail:  . Wniosek można również wysyłać pocztą na adres: al. Ratuszowa 36, 88-100 Inowrocław (z dopiskiem „Mister Budownictwa”) lub wrzucić do skrzynki podawczej w budynku pod tym samym adresem, w dni robocze w godzinach od 7.30 do 15.30. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 listopada 2020 r.

Tytuł „Mister Budownictwa – Inowrocław 2020” nadany zostanie przez Kapitułę konkursu, składającą się z osób zaproszonych przez organizatora, której przewodniczy Prezydent Miasta Inowrocławia.

Zwycięzcy każdej kategorii otrzymają: nagrodę pieniężną w wysokości 5 000,00 złotych dla inwestora, tablicę pamiątkową z brązu do umieszczenia na nagrodzonych obiektach, statuetki dla inwestora, głównego projektanta i generalnego wykonawcy, dyplomy dla inwestora, głównego projektanta i generalnego wykonawcy, prawo używania tytułu „Mister Budownictwa - Inowrocław 2020” w materiałach promocyjno-reklamowych zwycięzcy.

Po raz kolejny swoją nagrodę przyznają również mieszkańcy Inowrocławia, którzy drogą elektroniczną będą mogli oddawać swoje głosy na obiekty zgłoszone do konkursu. Głosowanie odbywać się będzie po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. Wśród osób biorących udział w głosowaniu, część otrzyma upominki.

Podsumowanie konkursu, uhonorowanie laureatów i wręczenie nagród, nastąpi w terminie i formie wyznaczonej przez Kapitułę konkursu.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Wtorek, 19-01-2021
Dziś imieniny
Erwiny, Henryka, Mariusza
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
STACJA METEO INOWROCŁAW: