Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Już po raz czwarty 6 grudnia na inowrocławskim Rynku stanie Zakątek św. Mikołaja. Miasto właśnie rozstrzygnęło przetarg na przygotowanie świątecznej scenografii.
Zakątek Świętego Mikołaja
Czwartek,     07 / 11 / 2019

Już po raz czwarty 6 grudnia na inowrocławskim Rynku stanie Zakątek św. Mikołaja. Miasto właśnie rozstrzygnęło przetarg na przygotowanie świątecznej scenografii.

Oprócz sceny z tronem, na którym zasiądzie Święty Mikołaj pojawią się trzy domki o nowej tematyce: Domek Snów Świętego Mikołaja, Kuźnia i Szkoła Mikołaja. Zainstalowana zostanie również śnieżna przezroczysta kula z dekoracją świąteczną w środku. Całość aranżacji dopełnią latarenki i ławeczki oraz brama wejściowa.

- W tym roku nowością będzie scenografia nawiązująca swoją tematyką do lodowej krainy. Składać się będzie z podświetlanego zamku oraz dwóch niedźwiadków polarnych – mówi prezydent Ryszard Brejza.

Niewątpliwie dodatkową atrakcją przewidzianą podczas tego wydarzenia dla najmłodszych będzie specjalnie przygotowany program animacyjny.

Tym razem, oprócz możliwości zrobienia zdjęcia ze Świętym Mikołajem najmłodsi będą mieli okazję zrobić sobie pamiątkową fotografię również z postaciami z bajek. Dla grzecznych dzieci przewidziano od Białobrodego imienne certyfikaty. W programie będzie również wspólne włączenie oświetlenia choinki, warsztaty zdobienia pierników, występy wokalne, konkursy z nagrodami, słodkości od elfów i WiewiórINEK. Zakątek będzie można odwiedzać do 8 grudnia włącznie.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Poniedziałek, 25-05-2020
Dziś imieniny
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: