Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Plac przed dworcem zmienia się nie do poznania
Wtorek,     28 / 05 / 2019

Na placu przed dworcem PKP trwają intensywne prace. To kolejna wielka, oczekiwana przez mieszkańców inwestycja w mieście, która przebiegać będzie w kilku etapach. Na czas prac wprowadzona została nowa organizacja ruchu.

Przypominamy, że w ramach inwestycji, zagospodarowany zostanie plac przed dworcem, gdzie wybudowana zostanie nowa kanalizacja deszczowa, a plac będzie pokryty całkowicie nową nawierzchnią. Przed budynkiem dworca powstaną miejsca do postoju „na chwilę” tzw. kiss and ride, nowe oświetlenie oraz dwie nowe wiaty przystankowe z tablicą elektroniczną. Całość ozdobią nasadzenia.

Plac przed dworcem przejęła firma budowlana na okres blisko pół roku. Prace rozpoczęto od sfrezowania powierzchni, następie ściągana jest stara kostka na całym placu. Wykonawca kontynuuje układanie sieci kanalizacyjnej. Prace te rozpoczęto od strony wiaduktu.

W związku z prowadzonymi intensywnymi pracami budowlanymi, na tak małym obszarze i ze względów bezpieczeństwa, szczególnie w pierwszym etapie prac, został wprowadzony całkowity zakaz wjazdu pojazdów.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Sobota, 05-12-2020
Dziś imieniny
Kryspiny, Norberta, Sabiny
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
STACJA METEO INOWROCŁAW: