Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Karta Inowrocławianina dla rowerzystów
Czwartek,     08 / 11 / 2018

Kolejny przedsiębiorca podpisał z Miastem porozumienie w ramach Karty Inowrocławianina. Tym razem ucieszyć się z tego faktu powinni miłośnicy jednośladów.

Dziś w ratuszu porozumienie partnerskie podpisał właściciel sklepu rowerowego przy ul. Świętokrzyskiej Tomasz Stolarski. Posługujący się Kartą Inowrocławianina mieszkańcy mogą liczyć na 5-procentowy rabat na cały asortyment sklepu.

- Po blisko dwóch latach od wprowadzenia tego pomysłu w życie, mogę z dumą stwierdzić, że udało się! Widać to po liczbie osób, które korzystają z karty. Moja radość jest podwójna, bowiem inowrocławianie płacą mniej za produkty i usługi, a przedsiębiorcy zyskują dzięki zwiększonym obrotom – mówi prezydent Ryszard Brejza, który dziś podpisywał umowę.

Obecnie z Karty Inowrocławianina korzysta 5748 mieszkańców. Posługując się nią, mogą liczyć na zniżki na produkty i usługi w kilkudziesięciu sklepach, firmach i instytucjach.

Przedsiębiorcy, którzy chcą zgłosić akces do projektu, mogą kontaktować się z Biurem Obsługi Interesantów w budynku Urzędu Miasta przy Prezydenta Franklina Roosevelta 36, tel. 52-35-55-200, e-mail:

Lista punktów, w których można składać wnioski o wydanie karty oraz inne szczegóły na temat projektu znajdują się na stronie www.inowroclaw.pl na specjalnej zakładce.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Środa, 03-06-2020
Dziś imieniny
Anatola, Leszka, Tamary
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: