e Inowrocław U Ina na imieninach

Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
U Ina na imieninach
Środa,     22 / 01 / 2020
Filmy:
U Ina na imieninach
Piątek,    24 / 01 / 2020
U Ina na imieninach
Środa,     22 / 01 / 2020

Mieszkańcy Inowrocławia wspólnie świętują 835. rocznicę pierwszej pisanej wzmianki o naszym mieście. Imieniny Inowrocławia to wydarzenie pełne atrakcji, cieszące się dużym zainteresowaniem. 

Uczestników zabawy witała kapela podwórkowa „Zdarta Płyta”. Wydarzenie rozpoczęło się otwarciem wystawy „Od imienin do imienin”. Zgromadzeni goście oglądając zdjęcia i filmy, wspominali wydarzenia minionego roku. Od 27 stycznia br. wystawa fotografii będzie dostępna w sali kominkowej Ratusza. 

Imieniny Inowrocławia to święto, które na stałe wpisało się w inowrocławski kalendarz imprez. To wspaniała okazja do wspólnej zabawy. Na każdej imprezie miejskiej są tłumy ludzi, co oznacza, że z naszą ofertą trafiamy w oczekiwania mieszkańców naszego miasta. To jest wspaniałe, a ja jestem dumny, że jestem prezydentem Inowrocławia i mam możliwość współpracy i pracy dla takich mieszkańców - mówił prezydent Ryszard Brejza. 

Inowrocławianie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Publiczność rozbawił  repertuar „Kabaretu pod Wyrwigroszem”. Po spektaklu na gości czekał słodki poczęstunek. 

Podczas Imienin Miasta ogłoszono zwycięzcę konkursu „Zorganizujemy Ci imieniny”. Kujawskie Centrum Kultury zorganizuje imieniny Jerzemu Łaganowskiemu - znanemu od lat inowrocławskiemu blogerowi. Jako pracę konkursową złożył prezentację, która zawierała wiersze i rymowanki o Inowrocławiu, napisane gwarą kujawską. Można było ją również zobaczyć w foyer Teatru Miejskiego. 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Wtorek, 22-09-2020
Dziś imieniny
Maury, Milany, Tomasza
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: