Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Kto głosuje, ten się liczy!
Inowrocław w teledysku „RAZEM”
Czwartek,     28 / 05 / 2020

W Inowrocławiu nakręcony został teledysk do utworu „RAZEM”. Projekt RAZEM ROBIMY DOBRO, który jest wynikiem działania artystów z polskiej sceny muzycznej współpracujących z Kujawskim Centrum Kultury. Premiera utworu z teledyskiem odbędzie się jutro, o godz. 10:00 na kanale YouTube RAZEM ROBIMY DOBRO. Usłyszymy go również w całej Polsce na antenie RMF FM. Teledysk będzie promował Inowrocław także w programie „Dzień Dobry TVN”. 

W czasie, gdy zostaliśmy w domach, powstał projekt RAZEM ROBIMY DOBRO, w ramach przedsięwzięcia organizowane są koncerty, spotkania on-line, wywiady. Owocem współpracy artystów zaangażowanych w projekt jest utwór „RAZEM”, który powstał by rozbudzać pozytywną energię. Zaśpiewało go trzynastu polskich wykonawców. 

Partnerem akcji zostało Miasto Inowrocław. To twórcy współpracujący z Kujawskim Centrum Kultury wskazali nasze miasto jako miejsce, które idealnie oddaje klimat i pozytywną energię. Dzięki temu, część zdjęć do wideoklipu „RAZEM” nakręcono właśnie w Inowrocławiu. 

Godziny emisji utworu „RAZEM”: 

- 29 maja, godz. 10:00 kanał na YouTube;

- 29 maja. Godz. 10:10 radio RMF FM;

- 29 maja, godz. 19:00 Radio WAWA;

- 1 czerwca, program „Dzień Dobry TVN”.

W projekcie wzięli udział: Golden Life, Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska, Natalia Zastępa, Żelka, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska, Urszula, Artur Gadowski (IRA), Grzegorz Kupczyk (CETI), Felicjan Andrzejczak, Andrzej Krzywy (De Mono) oraz Staszek Karpiel-Bułecka. Artyści wzięli udział w akcji charytatywnie, a dochód ze sprzedaży utworu zostanie przeznaczony na doposażenie oddziałów rehabilitacyjnych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Wtorek, 07-07-2020
Dziś imieniny
Estery, Kiry, Rudolfa
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: