Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Iteowcy WTOOPILI w Krakowie
Środa,     29 / 06 / 2016

Inowrocławski Teatr Otwarty został zaproszony, jako jeden z dziesięciu i jedyny z województwa kujawsko-pomorskiego teatr młodzieżowy, na VI Ogólnopolskie Spotkania Teatralne WTOOPA, które odbywały się w Krakowie 16-19 czerwca 2016 roku.

Iteowcy uczestniczyli w warsztatach z emisji głosu, światła, improwizacji, w spotkaniu z gościem specjalnym – reżyserem i aktorem Mikołajem Grabowskim. 18 czerwca zaprezentowali przedstawienie, które miało swoją premierę w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu 15 kwietnia br. „W oparach absurdu fioletowej krowy”. Spektakl został przyjęty entuzjastycznie przez zgromadzona w Centrum Kultury im. dr. Henryka Jordana publiczność, a Mikołaj Grabowski wypowiedział się niezwykle ciepło i pozytywnie o grze Iteowców i reżyserii Elżbiety Piniewskiej.

Dodajmy, że WTOOPA nie ma charakteru konkursu. Długie i wnikliwe omówienia mają za zadanie wywołać dyskusje na temat sztuki i skłonić do refleksji. Oto kilka opinii na temat naszej „Fioletowej krowy…”: „świetna współpraca w grupie”, „przedstawienie piękne wizualnie”, „wspaniała plastyka ruchu scenicznego”, „bardzo ciekawe pomysły sceniczne”.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Wtorek, 19-01-2021
Dziś imieniny
Erwiny, Henryka, Mariusza
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
STACJA METEO INOWROCŁAW: