Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Niezwykła lekcja wychowania fizycznego w hali sportowej
Piątek,     25 / 09 / 2020

29 września br. (wtorek) w Hali Widowiskowo-Sportowej przy al. Niepodległości 4 odbędzie się wyjątkowa lekcja wychowania fizycznego dla dziewcząt z VII i VIII klas szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych, którą poprowadzą mistrzynie olimpijskie, świata i Europy różnych dyscyplin. 

Akcja „Mistrzynie w Szkołach” organizowana jest przez Fundację Otylii Jędrzejczak, która swą obecnością będzie motywować uczestniczki podczas wspólnego ćwiczenia. Oprócz mistrzyni w pływaniu, z biorącymi udział w zajęciach spotkają się inne medalistki olimpijskie: Anita Włodarczyk, Magdalena Fularczyk, Iga Baumgart-Witan i Anna Brożek. Wyjątkowa lekcja ma przekonać młode dziewczyny, że nie warto opuszczać zajęć wychowania fizycznego. Ma na celu zmotywowanie uczennic w dążeniu do wyznaczonych celów i szacunku w podejściu do drugiego człowieka. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11.00 i weźmie w nim udział prawie 300 dziewcząt.

Szczegółowe informacje znajdziesz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: . 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Czwartek, 26-11-2020
Dziś imieniny
Leona, Leonarda, Lesławy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: