Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Mister Budownictwa 2015
Środa,     23 / 03 / 2016

Pensjonat i restauracja przy ul. Rąbińskiej 1, czyli „SALT HOUSE - SOLNY DOM" oraz budynek mieszkalny z funkcją usługową przy ul. Macieja Wierzbińskiego 98, to tegoroczni zwycięzcy konkursuMister Budownictwa". Swoją nagrodę przyznali także internauci - 40 proc. głosujących zdecydowało, że na wyróżnienie zasługuje dom przy ul. Macieja Wierzbińskiego 86.

Celem tego konkursu jest wybór obiektu budowlanego, którego forma architektoniczna, jakość wykonania, właściwości użytkowe i nowatorskie rozwiązania techniczne predestynują do roli wizytówki Inowrocławia.

Nagrody przyznane zostały w dwóch kategoriach: obiekty nowo wybudowane oraz adaptacje, remonty, przebudowy. W pierwszej grupie nagrodzono „Salt House" (inwestor - Małgorzata Domańska i Ewa Kossak, projektant - Elżbieta Grochocka, wykonawca - FHU BAR-TOF, kierownik budowy - Jędrzej Paterek).

W drugiej kategorii zwyciężył budynek mieszkalny z funkcją usługową przy ul. Macieja Wierzbińskiego 98 (inwestor - Grażyna i Waldemar Smolińscy, projektant - Wojciech Bromboszcz, wykonawca - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ELGRA, kierownik budowy - Ludomir Szczupakowski).

W plebiscycie internautów nagrodę przyznano za budynek jednorodzinny przy ul. Macieja Wierzbińskiego 86 (inwestor - Monika i Jacek Miklasowie).Zwycięzca w każdej kategorii konkursowej otrzymał:

  1. nagrodę pieniężną w wysokości 5 000,00 złotych dla inwestora,

  2. tablicę pamiątkową z brązu do umieszczenia na nagrodzonym obiekcie,

  3. statuetkę dla inwestora, głównego projektanta i generalnego wykonawcy,

  4. dyplom dla inwestora, głównego projektanta i generalnego wykonawcy,

  5. prawo używania tytułu "Mister Budownictwa - Inowrocław 2015" w materiałach promocyjno-reklamowych zwycięzcy.

Wśród mieszkańców głosujących w plebiscycie internautów wylosowano 10 osób, które otrzymają upominki. Są to: Tadeusz Stanek, Elżbieta Tomaszewska, Arleta Krusik, Janina Miklas, Mariusz Biednik, Anna Świerska, Małgorzata Świerska, Bartosz Ziółkowski, Maria Wołyniak, Katarzyna Wedeł. Zapraszamy po odbiór nagród do Wydziału Inwestycji, Rozwoju Gospodarczego i Funduszy Europejskich przy ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 33 (budynek vis a vis ratusza), pokój nr 8 na parterze.

Rozstrzygnięcie konkursu „Mister Budownictwa" to także była doskonała okazja do przypomnienia i przekazania gratulacji dla firm branży budowlanej - laureatów wyróżnień w konkursach branżowych rozstrzyganych w 2015 r.:

  • Alstal Grupa Budowlana - BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU i KREATOR BUDOWNICTWA ROKU 2015 za całokształt działalności firmy; zdobywca tytułu FIRMA DOBRZE WIDZIANA za zaangażowanie w życie publiczne poprzez wspieranie organizacji dobroczynnych i sportowych; laureat wyróżnienia specjalnego w konkursie BUDOWA NA MEDAL POMORZA I KUJAW 2015 za obiekt handlowo-biurowy GREEN OFFICE

  • Instalbud - zdobywca wyróżnienia specjalnego w konkursie BUDOWA NA MEDAL POMORZA I KUJAW 2015 w kategorii budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne za budynek przy ul. Jacewskiej 32B

  • Inenergia - zdobywca tytułu BUDOWA NA MEDAL POMORZA I KUJAW 2015 za budowę obory wolnostojącej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Łagiewnikach oraz laureat wyróżnienia specjalnego w konkursie BUDOWA NA MEDAL POMORZA I KUJAW 2015 za rewitalizację w Kruszwicy - II etap

  • Eurotherm Technika Grzewcza - uhonorowani PLATYNOWĄ KIELNIĄ przyznawaną przez magazyn „Profile" w uznaniu długoletniej działalności w branży techniki grzewczej).

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Niedziela, 24-01-2021
Dziś imieniny
Felicji, Roberta, Sławy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
STACJA METEO INOWROCŁAW: