e Inowrocław Spotkanie autorskie z Andrzejem Grabowskim

Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
Spotkanie autorskie z Andrzejem Grabowskim
Czwartek,     18 / 02 / 2021
Spotkanie autorskie z Andrzejem Grabowskim
Czwartek,     18 / 02 / 2021

W Teatrze Miejskim odbyło się spotkanie autorskie ze znanym i lubianym aktorem Andrzejem Grabowskim. Podczas spotkania aktor opowiadał o swojej twórczości, a głównym tematem rozmowy była książka „Jestem jak motyl”, która ukazała się w listopadzie ubiegłego roku. Biografię aktora można było nabyć przed wydarzeniem. Osoby, które nabyły książkę mogły po spotkaniu otrzymać autograf od autora.

Było to pierwsze spotkanie autorskie na żywo, organizowane przez Bibliotekę Miejską po dłuższej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa. Na spotkaniu w teatrze mogło zasiąść 50% publiczności, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego zgodnie
z obowiązującymi obostrzeniami.

Podczas wydarzenia, został nagrany materiał do programu „UWAGA! Kulisy sławy”, który zostanie wyemitowany na antenie TVN. Dziennikarze rozmawiali również w teatrze z uczestnikami spotkania.   

Andrzej Grabowski rozpoczął karierę w 1972 roku, będąc jeszcze studentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, niewielką rolą Edwarda w serialu „Odejścia, powroty”. W ciągu wielu lat pracy zawodowej wykreował niezapomniane role filmowe, teatralne i telewizyjne. Grał w filmach reżyserowanych przez m.in.: Jerzego Hoffmana, Agnieszkę Holland, Wojciecha Smarzowskiego czy Patryka Vegę. Od 1999 roku wciela się w rolę Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”. Doceniony przez środowisko filmowe i publiczność za swój niebywały talent aktorski został laureatem licznych nagród. W 2009 roku zaprezentował nieznane dotąd oblicze, tym razem jako wokalista.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
InowrocławNaDowóz
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Niedziela, 18-04-2021
Dziś imieniny
Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
STACJA METEO INOWROCŁAW: