e Inowrocław Inowrocław świątecznie oświetlony

Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
Świąteczny Inowrocław
Poniedziałek,     07 / 12 / 2020
Inowrocław świątecznie oświetlony
Piątek,     04 / 12 / 2020

Inowrocławianie mogą poczuć już świąteczną atmosferę, bowiem w całym mieście włączone zostały nastrojowe iluminacje. Ustawione ozdoby w postaci złotych reniferów i dużych bombek również zwiastują nadchodzące święta.

Dekoracje zdobią nie tylko główne ulice miasta, ale także Rynek, Park Solankowy, Ratusz i budynki urzędu oraz skwery. W Solankach zamontowane zostały świetlne napisy, naprzeciw muszli koncertowej pojawiła się 3-metrowa migocząca figura wiewiórki z bombką. Idąc dalej, w Ogrodach Papieskich podziwiać można kolejną świetlną konstrukcję. Natomiast na Rynku i placu Klasztornym pojawiły się duże renifery, bombki i złożona z nich piramida.

Zarówno dzieci i dorosłych ucieszy jak co roku, ozdobiona światełkami piękna choinka na Rynku. Drzewka zdobią również osiedle Rąbin, Piastowskie, a także Mątwy. Przypominamy, że świąteczne oświetlenie włączane jest codziennie po zmroku. 

Zachęcamy inowrocławian do przesyłania swoich zdjęć na tle świątecznych dekoracji w mieście. Na materiały czekamy do 6 grudnia. W poniedziałek, 7 grudnia wszystkie fotografie opublikujemy na portalu społecznościowym Facebook na profilu Miasta Inowrocławia. Zdjęcia należy przesłać na adres: . Na wszystkich, którzy wezmą udział w naszej zabawie, czekają upominki.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
InowrocławNaDowóz
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Wtorek, 11-05-2021
Dziś imieniny
Igi, Mamerta, Miry
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
STACJA METEO INOWROCŁAW: