Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Czasowa zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach
Środa,     28 / 10 / 2020

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych informujemy, że od 30 października od godziny 8.00 do 3 listopada do godziny 8.00, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, wprowadzone zostają czasowe zmiany w organizacji ruchu. 

ul. K. Libelta
Ruch jednokierunkowy od ul. Karola Marcinkowskiego do ul. Metalowców. Jednostronny zakaz zatrzymywania od drogi do PKS do ul. Metalowców.

ul. Metalowców

Jednostronny zakaz zatrzymywania na odcinku od ulicy Karola Marcinkowskiego w kierunku ul. Karola Libelta, po północnej stronie jezdni.

ul. Młyńska

Jednostronny zakaz zatrzymywania na odcinku od ulicy Karola Marcinkowskiego w kierunku ul. Orłowskiej.

ul. Cmentarna

Ruch jednokierunkowy od ul. Karola Marcinkowskiego do ul. Orłowskiej. Zakaz zatrzymywania się po lewej stronie ulicy (po stronie cmentarza), na odcinku ul. Karola Marcinkowskiego do Orłowskiej.

ul. Karola Marcinkowskiego

Na odcinku za skrzyżowaniem z ul. Karola Libelta do cmentarza obowiązywać będzie obustronny zakaz zatrzymywania się  pojazdów za wyjątkiem istniejących zatok postojowych. Natomiast jadąc od cmentarza  do ul. Metalowców obowiązywać będzie jednostronny zakaz zatrzymywania się – po prawej stronie ww. ulicy. 

ul. Marulewska

Od skrzyżowania z ul. Kasztanową i Lipową do ronda przy cmentarzu będzie obowiązywał obustronny zakaz zatrzymywania się pojazdów. Dla kierunku ruchu do ul. Długiej wprowadzono tymczasowy przystanek komunikacji publicznej zlokalizowany za skrzyżowaniem z ul. Tulipanową.

ul. Kątna

Ruch jednokierunkowy na całej długości drogi od ulicy Lipowej do ulicy Marulewskiej oraz jednostronny zakaz zatrzymywania się.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Wtorek, 24-11-2020
Dziś imieniny
Emmy, Flory, Romana
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: