Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Kto głosuje, ten się liczy!
Wotum zaufania i absolutorium dla prezydenta Ryszarda Brejzy
Piątek,     19 / 06 / 2020

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej Inowrocławia, radni udzielili wotum zaufania i absolutorium Prezydentowi Miasta Inowrocławia Ryszardowi Brejzie. 

Po przyjęciu „Raportu o stanie Miasta Inowrocławia za 2019 rok”, który obejmuje podsumowanie działalności prezydenta w poprzednim roku, w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz uchwał, radni postanowili udzielić wotum zaufania prezydentowi Ryszardowi Brejzie. 

Rada Miejska Inowrocławia udzieliła także Prezydentowi Miasta Inowrocławia absolutorium. Decyzję radni podjęli po zapoznaniu się ze sprawozdaniem finansowym i sprawozdaniem z wykonania budżetu Miasta Inowrocławia za 2019 rok, pozytywną opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz stanowiskiem Komisji Rewizyjnej. 

- Dziękuję Państwu, już po raz osiemnasty, za udzielone absolutorium. Wykonanie budżetu to ogromne zaangażowanie również ze strony pracowników Urzędu Miasta i jednostek organizacyjnych. 2020 rok pod względem sytuacji finansowej naszego samorządu, jest zdecydowanie trudniejszy. Zapewniam jednak, że dołożymy wszelkich starań, aby i ten budżet wykonać na satysfakcjonującym poziomie – podsumowuje prezydent Ryszard Brejza.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Sobota, 11-07-2020
Dziś imieniny
Benedykta, Kariny, Olgi
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: