Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Inowrocławska Wystawa Gospodarcza coraz bliżej
Czwartek,     13 / 02 / 2020

W maju odbędzie się XXIV edycja Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej. Tradycyjnie w hali widowiskowo-sportowej zgromadzą się lokalni przedsiębiorcy i rzemieślnicy, którzy zaprezentują swoje produkty, usługi i wyroby. Dla odwiedzających wystawę, Miasto przygotowało atrakcje: w tym roku będzie to koncert ELENI oraz Festiwal Smaków Food-Trucków.

Inowrocławska Wystawa Gospodarcza odbędzie się w dniach 23-24 maja br. Przedstawiciele lokalnych firm będą prezentować swoje osiągnięcia oraz ofertę produktową. W trakcie trwania wystawy będzie można obejrzeć występy artystyczne, pokazy tematyczne i wziąć udział w konkursie wiedzy o mieście. Wystawa dla odwiedzających będzie czynna w sobotę, w godzinach od 11:00 do 17:00, a w niedzielę od godz. 11:00 do 15:00.

Podczas wystawy, na jednym ze stoisk będzie można odebrać okazjonalny bilet MPK Inowrocław, który będzie uprawniał do darmowych przejazdów komunikacją miejską na wszystkich liniach, które mają przystanek przy hali widowiskowo-sportowej, w dniach 23-24 maja br.

Tradycyjnie ostatniego dnia wystawy w hali odbędzie się koncert, tym razem na scenie pojawi się legenda polskiej muzyki rozrywkowej – ELENI. Na koncert obowiązywać będą bezpłatne wejściówki.

Ponadto w czasie trwania wystawy, przed budynkiem hali odbędzie się Festiwal Smaków Food-Trucków. To okazja by skosztować wielu potraw.

– Co roku dostrzegamy potencjał inowrocławskich firm. Możemy być dumni, że tylu przedsiębiorców działa w naszym mieście. Tradycyjnie ogłaszamy dwa konkursy i zachęcamy właścicieli firm do udziału – mówi prezydent Ryszard Brejza.

 W konkursie na „Najlepszy Produkt Roku” do wygrania jest 10 tys. zł. W drugim - „5 na start” nagrodą jest 5 tys. zł na kampanię marketingową dla najlepiej rokującej, według jury, firmy działającej na rynku maksymalnie 3 lata. Wręczenie nagród w konkursach nastąpi podczas gali, która odbędzie się w sobotę 23 maja br. o godz. 19:30 w Pijalni Wód – Palmiarni „Inowrocławianka”.

Każdy z wystawców zostanie zareklamowany w biuletynie, który będzie kolportowany wśród mieszkańców Inowrocławia, a jego nakład sięga około 35 tys. egzemplarzy. Firmy mogą zamieścić tam swój logotyp, dane teleadresowe oraz informację o zakresie działalności.

Zgłoszenia do udziału w konkursach oraz w wystawie przyjmowane są do 30 kwietnia br. Na stronie inwestuj.inowroclaw.pl widnieje informacja na temat kosztów udziału w wystawie. Warto podkreślić,
że firmy, które zarejestrowały swoją działalność w ubiegłym lub w tym roku, nie płacą za stoisko w hali. Liczba darmowych miejsc jest ograniczona i wynosi maksymalnie 10 boxów.

Formularze zgłoszeniowe dla przedsiębiorców, regulamin wystawy i konkursów oraz inne dokumenty dostępne są do pobrania na stronie internetowej www.inwestuj.inowroclaw.pl oraz www.inowroclaw.pl.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Poniedziałek, 06-04-2020
Dziś imieniny
Ady, Celestyny, Ireneusza
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: