Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Wkrótce Imieniny Inowrocławia
Czwartek,     09 / 01 / 2020

835 lat temu pojawiła się pierwsza wzmianka o Inowrocławiu. Z tej okazji 22 stycznia w Teatrze Miejskim inowrocławianie będą świętować Imieniny Miasta.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 17.00 otwarciem wystawy „Od imienin do imienin”, na której zostaną zaprezentowane fotografie z ważnych dla miasta wydarzeń. Gości zaproszonych na imieniny witać będzie kapela podwórkowa „Tanie Dranie” z wiązanką przebojów zespołu Szwagierkolaska.

Na deskach teatru pojawi się „Kabaret pod Wyrwigroszem” z programem „Tra ta ta ta”. Wystąpi on o godz. 17:30 i 19:30. Po spektaklu, każdy z gości będzie mógł się poczęstować pączkiem na jeszcze lepszy humor i zrobić sobie zdjęcie w fotobudce.

Bezpłatne wejściówki można odbierać od 14 stycznia w Kujawskim Centrum Kultury. Będą one także rozdysponowane w mediach społecznościowych KCK oraz Miasta Inowrocławia.

Kujawskie Centrum Kultury przygotowało również zabawę pn. „Powiedz, dlaczego właśnie Tobie powinniśmy zorganizować imieniny, a my to zrobimy!”. Szczegóły oraz regulamin akcji znajdują się tutaj.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Sobota, 15-08-2020
Dziś imieniny
Marii, Napoleona, Stelii
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: