Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Inowrocławia
Wtorek,     10 / 09 / 2019

Podczas dzisiejszej nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej Inowrocławia, radni uchwalili Program Wspierania Rodzin na lata 2019-2021 dla Gminy Miasto Inowrocław oraz Regulamin korzystania z parku dla psów położonego na terenie Gminy Miasto Inowrocław.

Zgodnie z przepisami ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, do zadań własnych gminy należy opracowanie i realizacja 3-letnich gminnych programów wspierania rodziny. Podczas dzisiejszej sesji inowrocławscy radni przyjęli Program Wspierania Rodziny, którego celem jest tworzenie i doskonalenie systemu wspierania rodzin mających trudności w samodzielnym wypełnianiu funkcji wobec dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii związanych z opieką, wychowaniem i ich ochroną przed następstwami kryzysu.

Ponadto, w związku z wybudowaniem psiego parku przy ul. Górniczej, konieczne było ustalenie regulaminu korzystania z niego przez właścicieli i opiekunów psów. Zapewni on bezpieczne i zgodne z wymogami sanitarnymi korzystanie z tego obiektu.

Już niebawem psi park zostanie udostępniony inowrocławskim czworonogom, trwają prace związane z zagospodarowaniem zieleni.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Wtorek, 21-01-2020
Dziś imieniny
Agnieszki, Jarosława, Nory
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: