Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Dodatkowe patrole Straży Miejskiej
Czwartek,     08 / 11 / 2018

W całej Polsce trwa protest policjantów. Funkcjonariusze przebywają na zwolnieniach lekarskich. Jak donoszą media dochodzi nawet do sytuacji zamknięcia niektórych posterunków w mniejszych miejscowościach. Protest policji przybiera na sile, a jego skutki odczuwalne są również w Inowrocławiu. Straż Miejska w Święto Niepodległości będzie wspierać działania inowrocławskiej policji.

Prezydent Miasta podjął decyzję o przychyleniu się do prośby Komendanta Powiatowej Policji w Inowrocławiu. 11 listopada na ulicach Inowrocławia o bezpieczeństwo mieszkańców zadbają również funkcjonariusze Straży Miejskiej Inowrocławia.

- W dniu obchodów Święta Niepodległości, mieszkańcy muszą mieć poczucia bezpieczeństwa. Strażnicy Miejscy wesprą tego dnia funkcjonariuszy policji w Inowrocławiu – mówi prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza.

Strażnicy pomogą w zabezpieczeniu dróg podczas Biegu Niepodległości i przemarszu uczestników uroczystości patriotycznej. Dodatkowe patrole Straży Miejskiej wspomogą policję również w okolicach pomnika Powstańców Wielkopolskich, gdzie odbędzie się manifestacja patriotyczna oraz w okolicach hali podczas organizowanego tam festynu.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Niedziela, 31-05-2020
Dziś imieniny
Anieli, Feliksa, Kamili
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: