Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Piastowski Festiwal Biegowy w projekcie „Running for All“
Poniedziałek,     09 / 04 / 2018

Piastowski Festiwal Biegowy czyli XI półmaraton Kruszwica – Inowrocław oraz biegi na 5 i 10 kilometrów zostały włączone do projektu zrzeszającego najlepsze europejskie imprezy biegowe o wypracowanych standardach jakości i bezpieczeństwa.

Udział w „Running for All” oznacza wiarygodność, a także gwarantuje jakość biegaczom, władzom lokalnym, Polskiemu Związkowi Lekkiej Atletyki, usługodawcom, sponsorom i partnerom.

Decyzja dotycząca wypracowania standardów bezpieczeństwa i jakości biegów ulicznych została podjęta przez European Athletics aby ułatwić biegaczom możliwość wyboru imprez biegowych, zapewniając im narzędzie weryfikujące poziom organizacyjny danego biegu.

Piastowski Festiwal Biegowy jest jedną z 617 imprez biegowych z całej Europy, które znalazły się w projekcie „Running for All”. Oprócz nas są tam m.in.: maratony w Rotterdamie, Paryżu, Warszawie, Londynie, Pradze, Kijowie czy Rzymie, półmaratony w Atenach, Gdyni, Leeds, Rzymie, a także biegi na 5 i 10 km w Utrechcie czy Lizbonie.

Biegasz i chcesz jakości oraz bezpieczeństwa - zapraszamy 12 maja na Piastowski Festiwal Biegowy. Zapisy na stronie www.biegpiastowski.pl.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Czwartek, 21-03-2019
Dziś imieniny
Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: