Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Pobiegnie 100 km przez Saharę
Środa,     07 / 03 / 2018

Marcin Świtalski to inowrocławianin, który postanowił wziąć udział w ekstremalnym biegu terenowym przez Saharę. Dzisiaj Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza pożegnał śmiałka, życząc mu powodzenia w podjętym wyzwaniu.

Marcin Świtalski wyruszył dziś do Maroka, aby po przygotowaniach, wziąć udział w 100-kilometrowym biegu przez tereny pustynne - RUNMAGEDDON SAHARA. Przy Stadionie Miejskim odbyło się pożegnanie sportowca.

- Przed panem ogromne wyzwanie. Bardzo się cieszę, że możemy wspierać ludzi z takimi ambicjami. Wierzę w Pana sukces. Będę trzymał kciuki i życzę powodzenia – zwrócił się do Marcina Świtalskiego Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza.

Marcin Świtalski jest trenerem personalnym. Uprawiał różne sporty – od gry w piłkę przez biegi, aż po sztuki walki. Chętnie angażuje się i organizuje akcje sportowe. Marcin Świtalski od pół roku walczy z nowotworem. Wyzwanie podejmuje nie tylko dla własnej satysfakcji, ale również dla Fundacji Cancer Fighters, która pomaga dzieciom w zmaganiach z rakiem.

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Piątek, 22-03-2019
Dziś imieniny
Bogusława, Jagody, Katarzyny
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: