Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Szczególne wyróżnienia sportowe
Wtorek,     06 / 03 / 2018

Marcin Kozłowski „Zasłużonym dla sportu w Inowrocławiu”, a Krystian Giera "Sportowcem Roku 2017". Dziś w ratuszu Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza wręczył te szczególne wyróżnienia.

- Sukcesy jakie osiąga Pan na sportowych arenach w kraju i za granicą, w tym zdobycie przez Pana brązowego medalu w jeździe na czas na Mistrzostwach Świata w Parakolarstwie, które odbyły się w Republice Południowej Afryki, niewątpliwie w pełni uzasadnia przyznanie tego wyróżnienia. Pozwala zaliczyć Pana do grona najlepszych inowrocławskich sportowców, a nam wszystkim daje ogromną satysfakcję i radość z Pana sukcesów – czytamy w liście przekazanym przez Prezydenta Inowrocławia Sportowcowi Roku 2017.

- Z wielką przyjemnością i satysfakcją przyznaję Panu tytuł „Zasłużony dla sportu w Inowrocławiu”. Pańskie   zaangażowanie i praca na rzecz upowszechniania sportu, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży w naszym mieście jest z pewnością wielką satysfakcją i radością dla Pana, ale również dla wszystkich mieszkańców Inowrocławia – zwrócił się prezydent doMarcina Kozłowskiego (Prezesa Uczniowskiego Klubu sportowego „Szóstka”, trenera piłki nożnej dziewcząt, które zajmują czołowe miejsca w wojewódzkiej lidze piłki nożnej dziewcząt oraz turniejach, w 2016 r. dziewczęta zdobyły złoty medal w finale krajowym turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku).

Podczas spotkania gratulacje od prezydenta odebrali także: Alexa Motylska, zdobywczyni tytułu Mistrzyni Świata w 48-godzinnym biegu w kategorii kobiet do 23 lat na 13. Międzynarodowym Festiwalu Ultramaratonu, który odbyły się w Grecji w 2018 r., Norbert Kobielski, zdobywca srebrnego medalu w skoku wzwyż na 62. Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce, które odbyły się  w Toruniu oraz Piotr Sztandur, zdobywca złotego medalu i tytułu Mistrza Polski Juniorów  w skoku wzwyż na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Toruniu).

Podziękowania przekazano również trenerom utalentowanych sportowców – Waldemarowi Kwiatkowskiemu, Dariuszowi Niemczynowi oraz Lechowi Krakowiakowi.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Piątek, 22-03-2019
Dziś imieniny
Bogusława, Jagody, Katarzyny
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: