Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Inowrocławianie zaplanują sobie Inowrocław
Środa,     07 / 02 / 2018

„Zaplanuj sobie Inowrocław” to kampania, w której promujemy bogaty kalendarz inowrocławskich imprez. W ramach akcji zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych, sportowych oraz festynach rodzinnych.

- Akcję „Zaplanuj sobie Inowrocław”, kierujemy nie tylko do mieszkańców naszego miasta, ale także do turystów, którzy swój kalendarz wypoczynkowy układają według ciekawych imprez odbywających się w całej Polsce. Oferta kulturalna Inowrocławia jest bardzo atrakcyjna. Możemy pochwalić się ogólnopolskimi imprezami, jak i tymi mniejszymi z równie bogatym programem – mówi Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza.

Inowrocław można planować sobie od początku roku. W ofercie kulturalnej są imprezy, które na stałe wpisały się w inowrocławski kalendarz wydarzeń, np. Dni Inowrocławia. Pojawiły się też nowe atrakcje, np. Festiwal Fireshow. Ciekawie zapowiada się tegoroczna majówka. W tym roku będziemy również obchodzić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. W kalendarz wpisana jest też impreza realizowana z Inowrocławskiego Budżetu Obywatelskiego – Chopin w Solankach.

Przedstawiony kalendarz zawiera część wydarzeń, jakie będą odbywały się tego roku w naszym mieście. Urząd Miasta Inowrocławia i miejskie jednostki kultury mają przygotowane dla inowrocławian znacznie więcej atrakcji, o których będziemy informować na bieżąco.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Czwartek, 14-11-2019
Dziś imieniny
Emila, Laury, Rogera
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: