Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Kto głosuje, ten się liczy!
Zmiana na stanowisku dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji
Piątek,     29 / 05 / 2020

W związku z wchodzącymi wkrótce w życie przepisami m.in. w zakresie emerytur, wprowadzonymi z inicjatywy rządu, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, p. Magdalena Klimek zwróciła się do Prezydenta Miasta o rozwiązanie z dniem 1 czerwca br. umowy o pracę, w celu skorzystania z przysługujących jej świadczeń emerytalnych. Prezydent uwzględnił ten wniosek i  w  związku z tym z dniem 2 czerwca br. powołuje na to stanowisko panią Karolinę Sobieraj.

Karolina Sobieraj jest pracownikiem Urzędu Miasta od kwietnia 2019 r., wcześniej zajmowała się marketingiem, a następnie komunikacją społeczną w Inowrocławskich Kopalniach Soli Solino S.A. W Urzędzie Miasta była zatrudniona na stanowisku kierownika Referatu Kultury i Promocji w Wydziale Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej, gdzie była odpowiedzialna m.in. za organizowanie wielu miejskich wydarzeń i imprez, także przy współpracy z OSiR.

Karolina Sobieraj jest absolwentką Zarządzania i Marketingu na UMK w Toruniu oraz studiów podyplomowych z zakresu Komunikacji Społecznej i PR w WSB w Toruniu. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 12-letniego Antka, miłośniczka przyrody, muzyki, literatury i sportu. Zdobywczyni Korony Polskich Półmaratonów 2018. Uczestniczka wielu imprez biegowych, w tym organizowanych przez OSiR Inowrocław, m.in. Biegu Piastowskiego i Biegu Niepodległości.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Wtorek, 07-07-2020
Dziś imieniny
Estery, Kiry, Rudolfa
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: