Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Świąteczny spektakl w Teatrze Miejskim
Czwartek,     05 / 12 / 2019

Już 15 grudnia o godzinie 16:00 w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu odbędzie się widowisko teatralno - muzyczne w reżyserii Agnieszki Płoszajskiej pod tytułem „Gra warta piernika, czyli Maurycy i kolędnicy”.

Spektakl opowiada historię właściciela sklepu z tradycyjnymi piernikami, który kiepsko odnajduje się w świecie, gdzie miarą szczęścia stał się zysk. Czy z pomocą przyjaciół uda mu się odzyskać to, co stracił?

Widowisko nawiązuje swoją fabułą do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ta współczesna opowieść wigilijna z wykorzystaniem nowych aranżacji popularnych pastorałek Wandy Chotomskiej z muzyką Teresy Niewiarowskiej zachwyci każdego widza! Tym, którzy wezmą udział w spektaklu muzycznym – przysporzy on swoją lekkością i ciepłem wielu wzruszeń, przemyśleń, a co najważniejsze - dostarczy widzowi dobrego humoru! Wśród popularnych utworów muzycznych, usłyszmy między innymi: Zagraj dziecku kołysankę, Kundel rudy, Dziewczynkę z Andersena i wiele innych.

Organizatorem widowiska teatralno-muzycznego jest Kujawsko - Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu przy współpracy z Kujawskim Centrum Kultury i miastem Inowrocław. Projekt realizowany jest przy wsparciu Marszałka Województwa Kujawsko–Pomorskiego – Piotra Całbeckiego.

Wstęp na spektakl jest bezpłatny. Wejściówki można nabyć w Kujawskim Centrum Kultury przy ulicy Jana Kilińskiego 16 już od 5 grudnia.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Poniedziałek, 28-09-2020
Dziś imieniny
Libuszy, Wacławy, Wacława
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: