Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Darmowy transport na szczepienia
Czwartek,     21 / 01 / 2021

Trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Szczepienia rozpoczną się 25 stycznia. Lekarze podstawowej opieki zdrowotnej będą kwalifikować osoby, które ze względów zdrowotnych wymagają użycia transportu sanitarnego. Punkty szczepień organizują według potrzeb mobilne zespoły szczepiące z dojazdem do pacjenta.

W przypadku wystąpienia trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciw COVID-19, Prezydent Miasta Inowrocławia zorganizuje darmowy transport na szczepienie. Dotyczy to wyłącznie osób powyżej 70 roku życia, które posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami), a także osób mających trudności z dostępem do punktu szczepień (starsze osoby samotne).

Seniorzy, którzy będą mieli problem z zarejestrowaniem lub uzyskaniem niezbędnych informacji w sprawie szczepień, a także będą chcieli zgłosić potrzebę transportu na szczepienie, mogą skorzystać z uruchomionej infolinii pod numerem telefonu: 52 35 55 265 (od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-15.00). Punkty szczepień i dane kontaktowe znajdują się TUTAJ. Szczegółowe informacje dostępne są na www.pacjent.gov.pl oraz pod numerem 989 bezpłatnej całodobowej infolinii NFZ.

 

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
InowrocławNaDowóz
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Sobota, 17-04-2021
Dziś imieniny
Anicety, Klary, Rudolfina
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
STACJA METEO INOWROCŁAW: