Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Majówka na piątkę – wypoczywaj w Inowrocławiu
Wtorek,     09 / 04 / 2019

Znamy już cały harmonogram MAJÓWKI na piątkę – dla mieszkańców w każdym wieku znajdzie się coś ciekawego. Do Inowrocławia na pięć dni świetnej i różnorodnej zabawy z pewnością zawitają goście z innych miast.

Pierwszego dnia majowego weekendu w Teatrze Letnim o godz. 19.00 zagra dla mieszkańców zespół ŁĄKI ŁAN, polski zespół muzyczny ze swoim funkowym i punkowym repertuarem. Jednym z najpopularniejszych utworów grupy jest „Jammin'” - ma ponad 17 milionów wyświetleń na portalu YouTube. Drugi zespół – Lao Che, który wystąpi o godz. 20.30. Wtedy usłyszymy brzmienia rocka alternatywnego. Grupa kilka razy grała na Przystanku Woodstock, a od 2002 r. wydała 8 albumów.

2 maja w muszli koncertowej odbędzie się symfoniczny koncert patriotyczny. Na scenie wystąpią: Orkiestra Salonowa MODERATO, para baletowa oraz soliści. Trzeciego dnia zapraszamy na Rodzinną Majówkę. Dla dzieci i dorosłych przygotowano interaktywne magiczne show. Nie zabraknie kolorowych dmuchańców i grillowania pod chmurką. Całość uświetni występ zespołu coverowego.

Dla tych, którzy lubią taniec, 4 maja przygotowana została potańcówka w klimacie lat 70. i 80. połączona z biesiadą pod chmurką. Ostatniego dnia Majówki na piątkę zapraszamy na występ kabaretu WEŹRZESZ . Na zakończenie majowego weekendu w Inowrocławiu zagra zespół GooseBumps.

Imprezy te realizuje Kujawskie Centrum Kultury na zlecenie i za środki finansowe Miasta Inowrocławia.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Poniedziałek, 25-05-2020
Dziś imieniny
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: