Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Mister Budownictwa 2016
Wtorek,     20 / 09 / 2016

Zakończyła się kolejna edycja Konkursu „Mister Budownictwa”, którego celem jest wybór obiektu, którego forma architektoniczna, jakość wykonania, właściwości użytkowe i nowatorskie rozwiązania techniczne predestynuje go do roli wizytówki Inowrocławia. Obiekty, które wygrywały w poprzednich latach, na stałe wpisały się w topografię Inowrocławia i mieszkańcy wręcz nie wyobrażają sobie miasta bez nich.

Do konkursu mogły być zgłaszane obiekty budowlane zlokalizowane wyłącznie na terenie Miasta Inowrocławia, oddane do użytku w okresie od 16 listopada 2015 r. do 15 listopada 2016 r. Zgłoszenia mogą być dokonywane w następujących kategoriach:

1) obiekty nowo wybudowane,

2) adaptacje, remonty, przebudowy.

Zgłoszenie do konkursu powinno nastąpić do 21 listopada 2016 r.

Tytuł „Mister Budownictwa – Inowrocław 2016” nadała Kapituła konkursu składająca się z osób zaproszonych przez organizatora, której przewodniczył Prezydent Miasta Inowrocławia.

Zwycięzca w każdej kategorii otrzymał:

- nagrodę pieniężną w wysokości 5 000,00 złotych dla inwestora,

- tablicę pamiątkową z brązu do umieszczenia na nagrodzonych obiektach,

- statuetki dla inwestora, głównego projektanta i generalnego wykonawcy,

- dyplomy dla inwestora, głównego projektanta i generalnego wykonawcy,

- prawo używania tytułu “Mister Budownictwa - Inowrocław 2016” w materiałach promocyjno-reklamowych zwycięzcy.


W tym roku do konkursu zgłoszono następujace obiekty:

I. w kategorii: obiekty nowo wybudowane

1. Wielorodzinny Budynek Mieszkalny, ul. Świętokrzyska 74

II. w kategorii: adaptacje, remonty, przebudowy

1. VILLA VITA – przebudowa budynku usługowego wraz ze zmianą sposobu użytkowania na budynek mieszkalny z wbudowanymi usługami, ul. Ignacego Daszyńskiego 5

2. Nadbudowana kondygnacja z tarasem widokowym Sanatorium Uzdrowiskowego „Przy Tężni”, ul. Przy Stawku 12

3. Pawilon handlowo-usługowy Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, ul. Wojska Polskiego 2

4. Budynek dyspozytorni Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego MPK, ul. Ks. Piotra Wawrzyniaka 33


30 listopada 2016 r. o godz. 11.00 odbyło sie posiedzenie Kapituły Konkursu, która przyznała tytuł "Mister Budownictwa - Inowrocław 2016".


Tytuł MISTER BUDOWNICTWA - INOWROCŁAW 2016 w kategorii obiektów nowo wybudowanych zdobył Wielorodzinny Budynek Mieszkalny przy ul. Świętokrzyskiej 74.

Pamiątkowy dyplom i statuetkę otrzymał inwestor - BTS sp. z o.o. w Inowrocławiu, projektanci - mgr inż. architekt Zbigniew Rudólff i mgr inż. architekt Katarzyna Rudólff – Kanabaj z Autorskiej Pracowni Projektowej ARCHITEKT z Torunia, wykonawca inwestycji - CHMIELEWSKI BUDOWNICTWO Zygmunt Chmielewski z Janikowa.

Tytuł MISTER BUDOWNICTWA - INOWROCŁAW 2016 w kategorii w kategorii adaptacje, remonty, przebudowy zdobył Pawilon handlowo-usługowy Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Wojska Polskiego 2.

Pamiątkowy dyplom i statuetkę otrzymał inwestor - Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu, projektanci - mgr inż. architekt Krzysztof Faleńczyk i mgr inż. architekt Grzegorz Jaworski z Pracowni Architektonicznej „ARUS” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, wykonawca inwestycji - INENERGIA Sp. z o.o. S.K. z Inowrocławia.

Tytuł MISTER BUDOWNICTWA 2016 INTERNAUTÓW zdobył również Pawilon handlowo-usługowy Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Wojska Polskiego 2. Dyplom i statuetkę otrzymał właściciel obiektu – Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu.

W głosowaniu trwającym na stronie internetowej miasta w dniach od 1 do 7 grudnia br. oddano łącznie 1909 głosów, z czego 91,5 %  głosów na zwycięzki budynek.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Niedziela, 24-01-2021
Dziś imieniny
Felicji, Roberta, Sławy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
STACJA METEO INOWROCŁAW: