Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Turcja - ostrzeżenie dla podróżujących
Środa,     06 / 07 / 2016

Z uwagi na zamachy terrorystyczne w Turcji Ministerstwo Spraw Zagranicznych stanowczo zaleca obywatelom polskim podróżującym do tego kraju zachowanie wzmożonej ostrożności podczas pobytu w aglomeracjach miejskich jak i ośrodkach turystycznych, w tym unikanie wszelkich zgromadzeń w miejscach publicznych.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas pobytu na lotniskach i dworcach jak i podczas podróży środkami transportu publicznego oraz o bezwzględne stosowanie się do zaleceń władz tureckich i organizatorów pobytów turystycznych.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych przypomina również, że z uwagi na działania zbrojne na pograniczu turecko-syryjskim oraz turecko-irackim i niestabilną sytuację w innych rejonach południowo-wschodniej Turcji, stanowczo zaleca się obywatelom polskim powstrzymanie się od podróży w te regiony kraju, osobom tam przebywającym czasowo – rozważenie ich opuszczenia, a mieszkającym na stałe – zachowanie szczególnej ostrożności. Osoby przebywające w ww. regionach Turcji powinny bezwzględnie stosować się do zaleceń tureckich sił porządkowych.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Wtorek, 22-06-2021
Dziś imieniny
Pauliny, Sabiny, Tomasza
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
STACJA METEO INOWROCŁAW: