Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Modernizacja Roku 2008
Poniedziałek,     28 / 03 / 2016

Ogrody Papieskie w inowrocławskim uzdrowisku zostały finalistą w XIII Ogólnopolskim Konkursie „Modernizacja Roku 2008”.

 

Celem Konkursu było wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych wyróżniających się szczególnymi walorami. Konkurs promuje bowiem funkcjonalność przebudowywanych i modernizowanych budynków i budowli, nowoczesność technologii i rozwiązań projektowych, stosowanie nowej techniki, wysoką jakość wykonawstwa robót budowlanych i konserwatorskich, wysokie efekty ekologiczne, dbałość o architekturę i ochronę materialnego dziedzictwa kulturowego, rewitalizacja obszarów i zespołów urbanistycznych.

 

Do tej edycji konkursu zgłoszonych zostało 621 obiektów (do drugiego etapu przeszło  115 spośród nich). Inowrocławskie Ogrody Papieskie zakwalifikowano do kategorii „Tereny zielone”. Komisja po wizytacji i ocenie wszystkich obiektów zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu – zwracając szczególną uwagę na zastosowane rozwiązania architektoniczne, techniczne, technologiczne i materiałowe oraz funkcjonalność i estetykę –  przyznała poszczególne nagrody i wyróżnienia. Ogrody Papieskie znalazły się w gronie laureatów konkursu w swojej kategorii.

 

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 27 sierpnia 2009 r. na Zamku Królewskim w Warszawie.  Dyplomy finalisty otrzymał inwestor zadania pn. „Rewitalizacja fragmentu Parku Uzdrowiskowego Ogrody Papieskie w Inowrocławiu” – Miasto Inowrocław oraz projektanci i wykonawcy tego przedsięwzięcia. 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Czwartek, 17-06-2021
Dziś imieniny
Laury, Leszka, Marcjana
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
STACJA METEO INOWROCŁAW: