Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Odpowiedzialny Samorząd 2011
Poniedziałek,     28 / 03 / 2016

Inowrocław został laureatem projektu „Odpowiedzialny Samorząd 2011", realizowanego przez redakcję magazynu „Strefa Gospodarki", który jest dodatkiem do Dziennika Gazeta Prawna.

Projekt „Odpowiedzialny Samorząd 2011"  ma na celu promocję wyróżnionych miast i gmin jako miejsc interesujących oraz wartych uwagi z punktu widzenia potencjalnych inwestorów. Skierowany jest do gmin, które w swojej codziennej pracy, służbie lokalnej społeczności kierują się szeroko rozumianą odpowiedzialnością.

Kandydatury podlegały weryfikacji przez kapitułę powołaną przez organizatora, na podstawie przesłanej ankiety. Pytania dotyczyły m.in. dochodów i wydatków miasta, realizowanych inwestycji, wykorzystania środków unijnych, oferty inwestycyjnej i zachęt dla inwestorów, a także inicjatyw podejmowanych przez miasto w poszczególnych aspektach życia lokalnego - edukacji, zdrowia, ekologii, kultury, sportu, infrastruktury i komunikacji. - Przyznanie tego tytułu przez niezależnych fachowców to niezbity dowód na to, że Inowrocław jest miejscem przyjaznym zarówno dla mieszkańców, jak działających na jego terenie przedsiębiorców - mówi Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Wtorek, 22-06-2021
Dziś imieniny
Pauliny, Sabiny, Tomasza
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
STACJA METEO INOWROCŁAW: