Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Mister Budownictwa 2009
Czwartek,     24 / 03 / 2016

Tytuł „Mister Budownictwa 2009” przyznano Villi Solankowej przy ul. Solankowej 72 za przebudowę willi uzdrowiskowej z przeznaczeniem na pensjonat i usługi zdrowia. Statuetkę i pamiątkowy dyplom odebrał F.H.U. Oskar Przemysław Nowicki z Inowrocławia, projektant Wojciech Jerzy Arczyński - WA Studio Autorska Pracownia Architektoniczna z Inowrocławia oraz wykonawca Zakład Budowlany Sławomir Krzyżański Inowrocław. Ponadto inwestor otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 5 000,00 zł.

Kapituła postanowiła także przyznać wyróżnienie za przebudowę i rozbudowę przychodni Centrum Medycznego „Farma-Med” przy ul. Gabriela Narutowicza 24. Pamiątkowy dyplom odebrała Zyta Szumlańska z Farma Med Sp. z o.o. Inowrocław, projektant Maciej Markowski "Architekci" Włocławek oraz wykonawca INENERGIA Macieja Szubargi z Inowrocławia.

W tym roku do konkursu zgłoszono 5 obiektów:

  1. Centrum Medyczne „Farma-Med” przy ul. Gabriela Narutowicza 24 - przebudowa i rozbudowa przychodni
  2. Kryta Pływalnia „Delfin” przy ul. ul. Macieja Wierzbińskiego 11 - rozbudowa i przebudowa krytej pływalni
  3. Szkoła Podstawowa nr 10 przy ul. Stanisława Przybyszewskiego 119 - termomodernizacja budynku szkoły
  4. Villa Solankowa przy ul. Solankowej 72 - przebudowa willi uzdrowiskowej z przeznaczeniem na pensjonat i usługi zdrowia
  5. Kawiarnia i Sklep Zdrojowy przy ul. Solankowej 77 - modernizacja kawiarni i sklepu z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej oraz remontem elewacji

Kapituła konkursu, na posiedzeniu w dniu 19 listopada 2009 r., po zapoznaniu się z dokumentacją techniczną i fotograficzną zgłoszonych obiektów oraz na podstawie własnych obserwacji, dokonała oceny i przyznała tytuł „Mister Budownictwa 2009”.

Celem konkursu jest wybór obiektu budowlanego, którego właściwości użytkowe, jakościowe, nowatorskie rozwiązania techniczne, itp. predysponują do roli „wizytówki” Inowrocławia. Konkurs służy popularyzacji budownictwa oraz zachęceniu uczestników procesu inwestycyjnego do stałego podnoszenia jakości budownictwa w zakresie architektury konstrukcji, wykonawstwa robót, trwałości obiektów i ekonomiki inwestycji.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Niedziela, 24-01-2021
Dziś imieniny
Felicji, Roberta, Sławy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
STACJA METEO INOWROCŁAW: