Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Prezydent Ryszard Brejza Samorządowcem Roku
Środa,     10 / 03 / 2021

Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza został Samorządowcem Roku 2020. W plebiscycie organizowanym przez Portal Samorządowy, wyłonieni zostali liderzy wśród marszałków województw, prezydentów miast, burmistrzów i wójtów gmin oraz starostów powiatów.

W plebiscycie, w którym to internauci oddawali swoje głosy, w kategorii „Prezydent Miasta” w 2020 r. wygrał prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza, który od 2002 roku sprawuje tę funkcję.

- Wszyscy wiemy, jak trudny dla nas wszystkich był ten ubiegły rok. Rok walki z pandemią, pokonywania skutków chaotycznych decyzji, zamykania gospodarki i zabierania nam pieniędzy przy równoczesnym eliminowaniu z możliwości uzyskania wsparcia finansowego. Przyjmuję to wyróżnienie, jako dostrzeżenie naszej wspólnej, twardej walki i przeżycie w każdym aspekcie i obszarze, jaką prowadzimy – mówi prezydent Ryszard Brejza.

Pełny ranking można zobaczyć TUTAJ.

Warto jednocześnie przypomnieć, że o dokonaniach i rozwiązaniach, jakie wprowadził Ryszard Brejza oraz o samorządzie i demokracji, można przeczytać w książce „Samorządni”, w której jednym z bohaterów jest właśnie prezydent Inowrocławia.

Notka biograficzna prezydenta Ryszarda Brejzy.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Czwartek, 17-06-2021
Dziś imieniny
Laury, Leszka, Marcjana
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
STACJA METEO INOWROCŁAW: