Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Odbierz bezpłatnie „Kopertę życia”
Piątek,     14 / 02 / 2020

Od 2017 roku Miasto wydało ponad 5500 „Kopert życia”. Podczas kolejnego cyklu otwartych spotkań prezydenta Ryszarda Brejzy, które zaplanowano na przyszły tydzień, mieszkańcy będą mieli okazję otrzymać je bezpłatnie przy stanowisku Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia.

Akcja ”Koperta życia – Daj się uratować!” zainicjowana została w lutym 2017 roku przez Prezydenta Miasta Inowrocławia. Skierowana jest ona do osób przewlekle chorych, starszych, samotnych i polega na umieszczeniu w specjalnie przygotowanych kopertach najważniejszych informacji o stanie zdrowia, przyjmowanych lekach, alergiach na leki, kontaktach do najbliższych czy danych osobowych. To tam sięgną lekarze i ratownicy medyczni, gdy konieczna będzie ich interwencja w domu właściciela koperty.

„Koperta życia” zawiera: plastikową kopertę, kartę informacyjną do wypełnienia, naklejkę na lodówkę, naklejkę na drzwi do pokoju, informację o akcji i wskazówki do wypełnienia karty. Karta informacyjna jest ważna przez rok. Po upływie roku lub w przypadku, kiedy zmienią się dane istotne dla zdrowia, można pobrać nową kartę w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta, przy al. Henryka Sienkiewicza 1, pokój nr 5, w Biurze Obsługi Interesantów i Kontroli Urzędu Miasta aleja Ratuszowa 36 lub pobrać ze strony www.inowroclaw.pl (zakładka „Dla Mieszkańców”) i ponownie umieścić w swojej lodówce.

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Wtorek, 22-09-2020
Dziś imieniny
Maury, Milany, Tomasza
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: