Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Miasto uruchomi środki na remont kamienicy przy ul. Orłowskiej 6
Wtorek,     05 / 11 / 2019

W ratuszu odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Inowrocławia, zwołana na wniosek Prezydenta Miasta Inowrocławia, w związku z podjętą decyzją o uruchomieniu środków na remont kamienicy przy ul. Orłowskiej 6.

Podczas sesji poddano pod głosowanie projekt uchwały związany ze wzrostem wydatków Wydziału Gospodarki Lokalowej, dotyczący uruchomienia rezerwy budżetowej z zakresu zarządzania kryzysowego w związku z pożarem, który miał miejsce w ubiegły poniedziałek. W związku ze zdarzeniem zniszczeniu uległ dach kamienicy, klatka schodowa oraz część mieszkań na drugiej i trzeciej kondygnacji budynku. Radni przyjęli uchwałę, co daje możliwość przeznaczenia 400 tys. zł na wykonanie zaplanowanych prac.

Mieszkańcy kamienicy podczas spotkania zwrócili się z prośbą do prezydenta o możliwość powrotu do swoich mieszkań, rezygnując tym samym z lokali zamiennych. Obecnie trwają prace remontowe, zgodnie z ustalonym harmonogramem, aby mieszkańcy mogli jak najszybciej wrócić do swojego miejsca zamieszkania. W tym zakresie działania prowadzone są pod nadzorem prezydenta Ryszarda Brejzy.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Poniedziałek, 25-05-2020
Dziś imieniny
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: