Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Filmy:
Festiwal Młodych Inowrocław 2019
Piątek,    27 / 12 / 2019
Festiwal Młodych 2019
Sobota,     14 / 09 / 2019

Dziś startukemy z Festiwalwm Młodych. To już czwarty festiwal, który organizuje Młodzieżowa Rady Miejska Inowrocławia we współpracy z Wydziałem Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej.

Tegoroczny Festiwal Młodych to dwudniowa impreza, której towarzyszyć będzie mnóstwo ciekawych atrakcji. Pierwszy dzień będzie dniem muzyki i zabawy. O godz. 20.00 na scenie Teatru Letniego zobaczymy zespół JEDENOSIEML. Zespół znany jest m.in. z takich hitów jak „Jak zapomnieć”, „Słuchowisko”, czy „Kilka chwil”. Po koncercie zapraszamy na After Party do pubu Kropa.

- Oferta Festiwalu skierowana jest nie tylko do dzieci i młodzieży, ale również dorosłych i osób starszych, w których cały czas drzemie młody duch. Drugiego dnia Festiwalu Młodych, czyli w niedzielę, zapraszamy wszystkich mieszkańców Inowrocławia oraz okolic do wspólnego spędzenia czasu na placu imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji przy al. Niepodległości 4. Od godz. 10.00 zapraszamy na śniadanie na trawie. Przy wspólnym posiłku, w gronie rodziny i przyjaciół będzie można zagrać w gry planszowe, zajrzeć do kącika płyt winylowych, a także skorzystać z zajęć zumby – mówi naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Adriana Herrmann.

Rodzice będą mogli trochę odpocząć, bowiem dla dzieci przygotowano animacje, które poprowadzi Lidia Gralak z „Animacje na kółkach”. W bogatej ofercie atrakcji znajdą się m.in. wielkie bańki mydlane, gry planszowe XXL, podwójne spodnie, efektowne pokazy chemiczne oraz giga klocki. Nie zabraknie również kącika dla dzieci, w którym m.in. malowane będą twarze, a także konkursów z nagrodami. Przygotowaliśmy również specjalną strefę chillout dla młodych, gdzie na leżakach będzie można kosztować potrawy z bogatej oferty Food Trucków.

- Tegoroczny Festiwal Młodych to nie tylko czas wspólnej zabawy dla młodzieży, ale również okazja dla rodzin do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Zapraszam zatem wszystkich inowrocławian do skorzystania z bogatej oferty atrakcji, jakie zostały dla Was przygotowane – mówi prezydent Ryszard Brejza.

Podsumowaniem dwóch dni Festiwalu Młodych będzie kino plenerowe na placu masztowym OSiR, gdzie o godz. 20.30 wyświetlony zostanie film „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Bryana Singera opowiadający historię brytyjskiego zespołu rockowego Queen, skupiający się głównie na frontmanie i wokaliście grupy – Freddiem Mercurym.

Wydarzenie współorganizowane jest przez Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu i Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Wtorek, 21-01-2020
Dziś imieniny
Agnieszki, Jarosława, Nory
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: