Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
VII Inowrocławski Czar Dwóch Kółek
Wtorek,     18 / 06 / 2019

Na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków odbyła się dzisiaj siódma edycja Inowrocławskiego Czaru Dwóch Kółek w licznej obsadzie dzieci ze szkół podstawowych naszego miasta.

W piękny słoneczny dzień młodzi kolarze z inowrocławskich szkół podstawowych rywalizowali w VII edycji Inowrocławskiego Czaru Dwóch Kółek, zorganizowanego przez OSiR.

Zawody odbywały się w ośmiu kategoriach wiekowych - z podziałem na dziewczęta i chłopców. Uczestnicy imprezy mieli do pokonania jedno okrążenie stadionu, czyli 400 metrów, a przez sito eliminacyjnych wyścigów przechodziła do finału najlepsza szóstka w każdej kategorii wiekowej. 

Równolegle do zmagań sportowych przebiegał konkurs plastyczny dotyczący dzisiejszego Czaru Dwóch Kółek, a nagrodą główną był rower, ufundowany przez Prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzę.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki, pozostali dyplomy za uczestnictwo i opaski odblaskowe. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza. Na drugim uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego. Trzecia lokata przypadła Zespołowi Szkół Integracyjnych im. Powstańców Wielkopolskich.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Poniedziałek, 11-11-2019
Dziś imieniny
Bartłomieja, Gertrudy, Marcina
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: