Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Inowrocławskie autobusy na kolejnych targach
Środa,     13 / 03 / 2019

Po raz kolejny inowrocławskie autobusy są prezentowane, jako flagowe modele marki Volvo. Na Międzynarodowych Targach Transportu Publicznego w Nadarzynie, Warsaw Bus Expo 2019, na stoisku Volvo nasze autobusy cieszą się sporym zainteresowaniem.

Uczestnicy międzynarodowych targów mogą zobaczyć w barwach Inowrocławia zelektryfikowane autobusy miejskie marki Volvo: 7900 Electric, 7900 Electric Hybrid i 7900 Hybrid, a przy tej okazji poznać nowoczesną technologię zastosowaną w pojazdach i obejrzeć bogate wyposażenie.

- Prezentacja naszych autobusów na tego typu targach, to świetna promocja Inowrocławia. Branżowe portale zwracają uwagę, że wystawione przez Volvo pojazdy regularnie kursują w Inowrocławiu. To kolejny dowód na to, że jako miasto jesteśmy liderem elektromobilności – przyznaje prezydent Ryszard Brejza.

To czwarta edycja Międzynarodowych Targów Transportu Publicznego. Podczas Warsaw Bus Expo odbywają się premiery pojazdów i technologii, którym towarzyszą branżowe prelekcje. Wśród wystawców można znaleźć reprezentantów branży przewozowej, producentów autobusów, autokarów, operatorów czy przewoźników. Impreza potrwa do 15 marca.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Wtorek, 25-06-2019
Dziś imieniny
Łucji, Witolda, Wilhelma
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: