Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Toalety przy przystankach już czynne
Wtorek,     19 / 02 / 2019

Nowoczesne miejskie toalety zostały już oddane do użytku. Są zlokalizowane przy przystanku autobusowym przy ul. Bolesława Krzywoustego oraz przy Skwerze Jana Pawła II.

Toalety są w pełni automatyczne: po każdym skorzystaniu, muszla jest dezynfekowana.

W środku znajduje się automatyczny podajnik papieru oraz automatyczna umywalka.

Po podsunięciu rąk pod podajnik wysuwa się papier, a po wsunięciu rąk do wnęki umywalki następuje automatyczne podanie porcji mydła, wody a na zakończenie uruchamiana jest suszarka do rąk. W toaletach znajdziemy również ułatwienie dla mam z małymi dziećmi - przewijak dla niemowląt. Otoczenie toalet jest monitorowane.

Poniżej krótka instrukcja obsługi toalet.

Instrukcja obsługi toalet automatycznych

  1. Stan gotowości do pracy sygnalizuje zapalona lampka w kolorze zielonym „WOLNE”.
  2. Chcąc skorzystać z toalety należy wrzucić do otworu wrzutowego równowartość kwoty 2 zł. (automat przyjmuje monety 10gr, 20gr, 50gr, 1 zł, 2zł, 5zł) UWAGA: Automat nie wydaje reszty!
  3. Po akceptacji opłaty podświetla się przycisk „OTWARCIE DRZWI”.
  4. Po wciśnięciu przycisku „OTWARCIE DRZWI” drzwi otwierają się automatycznie i są otwarte przez 1 minutę. Jeżeli w tym czasie nikt nie wejdzie do środka drzwi zamykają się i należy ponownie dokonać opłaty.
  5. Po wykryciu przez czujniki obecności w toalecie po ok. 10 sekundach drzwi zamykają się. Równocześnie zaczyna działać wentylacja oraz włącza  się głosowa  informacja o obsłudze.
  6. W środku znajduje się automatyczny podajnik papieru oraz automatyczna umywalka. Po podsunięciu rąk pod podajnik wysuwa się papier, a po wsunięciu rąk do wnęki umywalki następuje automatyczne podanie porcji mydła, wody a na zakończenie uruchamiana jest suszarka do rąk.
  7. Toaleta jest w pełni automatyczna: w środku nie ma przycisku spłukiwania wody i kranów do mycia rąk.
  8. Wszelkie czynności w toalecie należy wykonać w ciągu 15 minut (na ścianie jest wyświetlacz pokazujący czas pozostały do końca przebywania). Po tym czasie następuje uruchomienie alarmu i automatyczne otwarcie drzwi.
  9. Jedyny przycisk w środku (w kolorze czerwonym) jest przyciskiem alarmowym. Wciśnięcie przycisku powoduje załączenie alarmu wraz z jednoczesnym powiadomieniem służb porządkowych oraz otwarcie drzwi!

     10. W toalecie znajduje się również stolik do przewijania dzieci.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Sobota, 05-12-2020
Dziś imieniny
Kryspiny, Norberta, Sabiny
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
STACJA METEO INOWROCŁAW: