Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Odlotowa WiewiórINKA odwiedzi Warszawę
Poniedziałek,     02 / 09 / 2019

Nasza maskotka - WiewiórINKA – rozpoczęła w sierpniu kolejny cykl podróży. Najpierw odwiedziła lotniska w Bydgoszczy i Gdańsku, teraz pojedzie do Warszawy. Jej celem ponownie będzie promocja Inowrocławia. O urokach miasta maskotka będzie opowiadać na lotnisku w Modlinie.

W poprzednich podróżach maskotka pozdrawiała korzystających z portu lotniczego. WiewiórINKA wzbudziła ogromne zainteresowanie zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, którzy witali się z nią, chętnie robili pamiątkowe zdjęcia oraz rozmawiali z naszą reprezentantką o Inowrocławiu. W piątek 6 września maskotka będzie zabawiać pasażerów Portu Lotniczego Warszawa-Modlin i zapraszać do odwiedzenia Inowrocławia. Będzie to także okazja do nawiązania nowych znajomości.

Akcja „Odlotowa WiewiórINKA” jest kontynuacją przygód maskotki Inowrocławia, która podróżuje po Polsce i zaprzyjaźnia się z podróżnymi, zapraszając do odwiedzenia miasta.

W ramach kampanii promocyjnej planowane są krótkie animacje, zdjęcia z pasażerami przylatującymi i wylatującymi. Ponadto WiewiórINKA w swojej wyjątkowej walizce będzie miała ulotki w 2 językach – polskim i angielskim, a także drobne gadżety promocyjne. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, w ramach obchodów 100-lecia niepodległości, uśmiechnięta wiewiórka promowała Inowrocław w 100 polskich miastach. Więcej szczegółów o podróżach WiewiórINKI oraz zdjęcia z całej Polski znajdują się na jej facebooku.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Czwartek, 28-05-2020
Dziś imieniny
Augustyna, Ingi, Jaromira
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: