Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Miasto wesprze sport i kulturę
Wtorek,     22 / 12 / 2020

Miasto Inowrocław przekaże ponad 700 tys. zł na realizację zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu. Ogłoszono otwarte konkursy ofert na wspieranie realizacji tych zadań publicznych.

W ubiegłych latach wsparcie finansowe pomogło m.in. w organizacji wycieczek czy rajdów rowerowych, krzewieniu kultury kujawskiej wśród społeczności lokalnej, jak i w kraju i na świecie, czy pielęgnowaniu tradycji. Dzięki dofinansowaniu drużyny sportowe miały szansę na wzięcie udziału w zawodach wojewódzkich, krajowych i międzynarodowych, chociaż Miasto nie aspiruje do roli tzw. sponsora strategicznego. Pomoc od Miasta pozwoliła na pro-wadzenie działalności wielu klubów sportowych, w których swoje pasje i umiejętności mogą rozwijać inowrocławianie.

Wnioski należy składać do 15 stycznia 2021 r. Treść ogłoszenia dostępna jest na stronie www.bip.inowroclaw.pl, w zakładce „Dla mieszkańców”/ „Otwarte konkursy ofert”.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Piątek, 05-03-2021
Dziś imieniny
Aurory, Fryderyka, Oliwii
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
STACJA METEO INOWROCŁAW: