Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Inowrocław na targach Expo Real w Monachium
Poniedziałek,     08 / 10 / 2018

Nasze miasto promuje się podczas jednego z największych wydarzeń inwestycyjnych w Europie – targów Expo Real w Monachium.

Podczas targów Expo Real spotykają się m.in. reprezentanci rynku nieruchomości, przedstawiciele miast i regionów, deweloperzy, inwestorzy, architekci, instytucje finansowe.

Oprócz Inowrocławia w targach biorą również udział pozostałe miasta prezydenckie województwa kujawsko – pomorskiego: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek oraz Grudziądz.

Dzięki przystąpieniu do unijnego projektu „Invest in BiT CITY 2. Promocja potencjału gospodarczego oraz promocja atrakcyjności inwestycyjnej miast prezydenckich województwa kujawsko-pomorskiego”, Inowrocław miał okazję po raz kolejny wziąć udział w targach.

Targi to okazja na znalezienie kooperantów, nowych możliwości rozwojowych mojego przedsiębiorstwa oraz nawiązania kontaktów biznesowych, które w przyszłości mogą zaowocować współpracą międzynarodową – powiedział inwestor odwiedzający nasze stoisko.

Warto podkreślić, iż inicjatywa BIT City2 to nie tylko targi, ale również zaplanowane na najbliższe lata kompleksowe działania marketingowe obejmujące m.in. ogólnopolską kampanię w prasie branżowej, promującą potencjał inwestycyjny miast, przygotowanie i emisję o zasięgu ogólnopolskim spotów promujących walory każdego z uczestników projektu.

Dla samorządów jest to doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z największymi graczami na światowym rynku nieruchomości oraz do zaprezentowania terenów inwestycyjnych.

                           

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Niedziela, 17-02-2019
Dziś imieniny
Donata, Gizeli, Łukasza
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: